Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám valahogy összeszed...

Hogy tudnám valahogy összeszedni magam?

Figyelt kérdés
2 éve volt egy műtétem, ahol endometriózissal műtöttek. Azt hittem, hogy a műtét után jobb lesz minden, össze tudom majd szedni magam. A munkáltatóm is nagyon türelmes volt, pedig több hónapot nem dolgoztam. Nagyon erős fájdalmaim voltak, azon segített is a műtét, viszont a közérzetem és az energiaszintem nagyon megromlott. Régen sokat sportoltam, de most a második emeletre is alig tudok felmenni. Ráadásul napi szinten migrénem van. Régen is volt, de nem ennyi. Sajnos a munkáltatóm fél éve elküldött, mert egyre megbízhatatlanabb lettem. Mivel sok migrénem volt, elterjedt egy olyan pletyka a kollégák között, hogy drogozom. Sajnos azóta se tudom összeszedni magam. Ez a migrén teljesen kikészít. Mindent próbàltam, kivizsgálások, étrend változtatás, vitaminok, semmi nem segít. 2 hónapja füvezek, mert csak így érzem, hogy el tudom viselni ezt az egészet, pedig ha jól vagyok akkor sose akartam ilyen drogokhoz nyúlni. Egy lusta, megbízhatatlan, drogos ember lettem, pedig saját magamat sose tartottam ilyen embernek. Ha nem lenne ennyi fejfájásom és nem lennék ennyire kimerült biztos, hogy nem ilyen lennék. Nagyon magam alatt vagyok. Sokszor hányásig fajul a fejfájás, nem tudok aludni sem. Teljesen lecsúsztam. :(

2022. márc. 9. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Szedsz valamilyen hormonos terápiát vagy fogamzásgátlót a műtét óta?


Egyébként menj elvonóra első lépésben. Második lépésben pedig keress egy jó neurológust. Illetve hogyha hormonos terápiát alkalmazol akkor a nőgyógyásszal vagy endokrinológussal kellene beszélj a hormon váltásról/ dózis csökkentés/növeléséről.

2022. márc. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Szia, valószínűleg le fognak pontozni érte, de nekem az segített, hogy hitre jutottam Istenben. Felismertem a gondviselés létezését.

Hosszú évekig tartó munkanélküliségből és kilátástalanságból sikerült felállni, 30 évesen új életet kezdeni.

Míg a komolyabb nehézségek nélküli élet meghagy felületes szinten gondolkodni, a szerencsétlenségek és csapások elvezethetnek a mélyebb gondolkodáshoz, Istenhez.

2022. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 vagyok, plusz nyilván ki kell kutatni az okát a fejfájásnak, mert ezzel együtt élni valóban igen rossz lehet.
2022. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!