Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek? Nem tudok aludni.

Mit tehetek? Nem tudok aludni.

Figyelt kérdés

3 héttel ezelőtt behallucináltam félálomban az anyámat, aki kiskoromba mindig bántott. Már korábban se tudtam aludni, a bevillanó emlékek, rémálmok miatt, de most már a félálmoktól is félek, hogy újra látom őt.


Mit tehetek?



2022. márc. 13. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Jársz pszichológushoz? Ha nem, akkor kellene! Addig is kérj segítséget testvértől, barátoktól, és este sportolj 0,5-1 órát, hogy elfáradj.
2022. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kávé is segít elaludni. Délután mozogj valamit, hogy elfáradj, lefekvés előtt pedig írd le a szorongató gondolataidat, hogy megszabadulj tőlük. A kézírás egyébként is jótékony hatással van az agyunkra.
2022. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:

Sportolj, szellőztesd ki este jól a szobádat és lehetőleg keress fel egy pszichológust!

Ha nincs rá pénzed, a családsegítő szolgálatnál ingyen igénybe tudod venni.

2022. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!