Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munka miatt öngyilkosnak lenni?

Munka miatt öngyilkosnak lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ismertek olyat, aki a munkája miatt lett öngyilkos?

Ezt nagyon hosszú lenne leírni, de egy ideje annyira rosszul érzem magam a munkahelyemen, hogy nemigen látok más lehetôséget.. ( új munkahelyet hónapok óta nem találok)


2022. márc. 15. 22:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
54%
Megérné?? Beteg...
2022. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és te se tedd! 2 leszarom tablettával bemész, és keresel tovább.

Ha a problémát nem a főnök generálja érdemes lenne vele beszélni, hátha változna a helyzet.

2022. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Baráth Andrásra keress rá youtubon sok hasznos videója van álláskeresőknek 🙂

Nem egyszerű az álláskeresés, átérzem ♥️ Én Facebook allaskereső csoportot és az indeed oldalt néztem sokat.

Egyébként nekem is volt olyan, hogy annyira nem bírtam az akkori munkahelyet, hogy elmentem vendéglátásba dolgozni, amíg nem találtam szakmámban ismét állást.

Lehet amíg nincs számodra egy megfelelő állás, addig ideiglenesen valami más is jót tenne és kimozditana a depiből🙂

2022. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát munka miatt, biztos hogy nem!!! Soha. A munka csak egy munka. Nem az életed!
2022. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Lépj ki...az csak egy munkahely.Legyen a munkád a hobbid....az csodálatos érzés hidd el.
2022. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Munka miatt? Az enyémről lenne mit mesélni.

Öngyilkosnak biztos nem, hisz lehet rajta változtatni.


1. Keresni másikat

2. Betegállományba menni, amíg ki nem rúgnak. (Én külföldön vagyok, nem tudom az otthoni szabályokat)

2022. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os az a baj, ha valaki táppénzen van, jóval kevesebb fizut kap, de amúgy ez se rossz ötlet, ha ennyire gáz a helyzet.


Kérdező remélem sikerül minél hamarabb számodra megfelelő állást találni, drukkolok ♥️

2022. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
En a munka miatt is es mas egyeb dolog miatt is… remelem lesz eleg erom meg is tenni.
2022. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8#, nincs a világon olyan ok, amiért megeri az életed eldobni. Mindig van minimum egy megoldás egy probléma hidd el.
2022. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tehetnem nem eldobnam. Olyannak adnam aki elni akar. Sajnos hogy ez nem igy mukodik. :(
2022. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!