Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Furcsa viselkedés, nem tudom...

Furcsa viselkedés, nem tudom mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Mindig menekülök emberektől, a házból nehezemre esik kilépni, sőt néha a szobából is.

Furcsán mozgok közöttük. Legszívesebben nem is néznék rájuk, állandóan lesütöm a szememet kizárom őket.

Minden olyan gyors, mintha fel lenne gyorsulva, gyors hangos beszéd néha az is zavar, legszívesebben elvonulnék tőlük

Ez beteges. Meg vagyok ijedve a saját viselkedésemtől



2022. márc. 16. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológus.
2022. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És ez mellett terhes vagy? Csak azért mert szülés kategóriába tetted …

Mindenképp Pszichologus ….

2022. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Szociofóbia és agorafóbia. Pszichológus tud segíteni. TB alapon is van háziorvosi beutalóval.
2022. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy autizmus, vagy valami tök más.

Felesleges tippelni, keress pszichológust.

2022. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért ha eddig nem állt fenn, akkor nem valószínű, hogy autizmus vagy egyéb veleszületett. Lehet, ért valami trauma (pl. szerinted szégyellnivaló betegség? vagy párkapcsolati kudarc?, negatív közösségi élmény?), ami miatt előjött ez a menekülés az emberek elől?

Ha terhes vagy? és nem csak rossz helyre írtad a kérdést eredetileg, a hormonális változások is okozhatnak akár skizofrén vagy depressziós tüneteket is, ha eddig is volt rá hajlamod.

2022. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!