Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szorongok és fizikai...

Nagyon szorongok és fizikai tünete is vannak, kit keressek fel?

Figyelt kérdés
A szorongásomnak már fizikai tünetei is vannak, rosszul látok, remegek, elmegy a hangom, izzadok, stb. úgy érzem,nem vagyok önmagam. Eddig csak neurológusnál voltam, nem foglalkozott velem, csak remegésre íratott gyógyszert. Kit kéne felkeresnem ezzel kapcsolatosan, pszichológust, pszichiátert, vagy másik neurológust?

2022. márc. 16. 20:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

Hát jó nagy hülyeség amit írtál utolsó. Pszichiátriai szakrendelőbe járó betegek nagyrésze nem volt még kórházban. Antidepresszánst ambulánsan állítanak be nagyrészt,tehát nem kell kórházba menni. Antidepresszánst szorongásra is szednek.

Igen igaz,hogy pszichés,lelki oka van,de hiába beszélsz erről pszichológusnak önmagában nem fog segíteni,ha már fizikai tünetek is vannak. Gyógyszer+pszichológus a legjobb.Ennek megvan a maga magyarázata,hogy minek kell a gyógyszer és miért nem elég a beszélgetés,de majd a pszichológus/pszichiáter elmondja.

2022. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Akkor szedd a gyógyszert és legyél függő!
2022. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem hizlal. Ráadásul én 2 hétig szedtem csak, mert helyrehozott tökéletesen.
2022. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#13 köszönöm, akkor kipróbálom.
2022. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Antidepresszáns nem okoz függőséget te agyoniskolázott az a nyugtató,de mindegy a témához semmit nem értesz,csak amit random összeolvastál vagy hallottál a többi eszestől.Ezért vannak megbélyegezve azok akik gyógyszert szednek,mert ilyen tévképzetek vannak a fejekben. Remélem a szivbetegnek is azt mondod,hogy ne szedjen gyógyszert,mert függő lesz és milyen mellékhatások vannak a betegtájékoztatóban🥺
2022. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
# akkor mondanám te marha szar, a xanax meg a frontin és társai, azt ne mondd nekem hogy annyira jó, de szedjed csak persze, nyilván minden szarért gyógyszer az első.
2022. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 hgwell ***** válasza:

Tehát újra. Most nem eszek közben. Neuro betegséged lehet. Hagyd a pszichiátert és a gyógyszert.Főzz egy zöld teát otthon citrom és cukor nélkül tegyél bele 2filtert a bögrébe de elötte gondoskodj az összetevők és adagolás-kiszerelés, tartalom (?/gr.) meggyőződéséről.

Folytasd a labirintus számozást, kezd 2. megjelöléssel,majd piramisban felfelé menj magán vagy háziorvoshoz, amíg a csúcsra nem érsz, ahol már beutalóval-időponttal és/vagy pénzel és vérvétel eredménnyel ha szükséges beálsz a sorba a vizsgált személyek körébe. MRI- neurologia,EEG-ENG neuro-izom vizsgalat majd utana gyogyszer.

2022. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 hgwell ***** válasza:
Egyébként nemed korod?
2022. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 hgwell ***** válasza:
Te biztosan bajban vagy. Beszelj magadrol, hogy jobban lehessen latni teged is.
2022. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!