Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl sok, mit tegyek?

Túl sok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden egyes nap gyengébb leszek. Fáradtabb, kimerültebb. Nullán vagyok, teljesen. A jó pillanatban is képes vagyok az öngyilkosságra gondolni, ami már évek óta gyötör. 16 éves vagyok...


Van önutálatom is...


Fura érzéseim vannak és néha olyan, mintha nem is a valóságban lennék.


Stresszes vagyok, hirtelen szoktam dühös lenni, pedig nyugodt ember vagyok. De ez nagyon hamar képes változni.


Gyengének érzem magam, egyfolytában fáj a fejem. A gondolataim néha vannak, vagy nincsenek. Ha azonban még is vannak, akkor lezsibbassza az agyamat, ha nincsenek akkor pedig rosszul érzem magam.


A beszéd is másabb már, néhány full néma vagyok, vagy éppen túl sokat beszélek.


A tanulás épphogy megy, nehezen. Pedig jó tanuló voltam.


Evés zavarom is van talán. Van amikor rendesen hánynék, amikor ételt látok. Vagy ha eszek, bűntudatom lesz. Van amikor éhes vagyok, miközben eszek. Vagy túl sokat, vagy túl keveset eszem.


Amikor rosszul voltam, akkor jártam dokihoz, aztán a kórházba. Csak ugyanazokat mondták, hogy nincs semmi különösebb bajom.


Mindig az öngyilkosság jár a fejemben, mindig az tűnik úgy igazinak. Reménytelen vagyok, és túlságosan is fáradt.


Álomba sírom magam, semmi több.



2022. márc. 18. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Keress fel egy pszichologust
2022. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is, mielőbb, iskolapszichológust vagy bárkit.
2022. márc. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hgwell ***** válasza:
65%

16 évesen életundorod van. Ez örökre benned fog maradni. Hidd el nem fog jót tenni. Később: gyógyszerek, gyámság (gondnokság), vagyon elkobzás és totális leépülés jóformán ha nem szeded magad össze engédély nélkül még az illemhelyeket sem használhatod.

Nálam is volt utóbbi az első Covid alatt, amikor nem engedték a mosdókat sem használni.Sok embernek volt ez problémája. Yourube-on is van olyan videó ahol a hölgy sajnos sürgetőre foglya a hypermarketbe és elbújik egy minden oldalról látható négyszögletes átlátható-színtelen plasztiküvegből készült tejtermék és húsipari valamint édesipari termékeket hűsítő tároló szélére sikerült elvégezni amit általában illemhelyeken szoktunk.Tehát odasz@rt.

Van olyan is, aki kontínert húzott a kalózpapagály hashajtására ami az oldalfalon tündöklött egy plaza bekamerázott részén.Visszamenni már félt, hogy lemossa vízzel az úr.

Tehát gondolom te nem így akarsz járni, igaz?!

16 évesen sok öröm van az életben.Kezd el használni a wc kefe helyett a 'kötődés' szót.

A kötődés a legfontosabb a te korodban és tudod ahoz, hogy előrébb juss néha hátrafelé is kell, hogy lépj, bármilyen borzasztó nagy dühöd is van. Ezt tulajdonképpen a társaságra értem. Szerezz barátnőket! Tanulgass. Érettségi után egyetem, ahol sok pajtással dughatod össze az orrodat.Majd jön az élet, gyermekszületés, férj, munka és kapcsolódás ide-oda. Ez mögött ha nem fordulsz el az élettől,akkor egy Avatár mese féle vár rád egy csodálatos világgal. Ne hagyd, hogy ezt lerombolják már most! Mert vagy a WC kefe kezdődik vagy az Avatár mese szebb része. Én megvívtam a kefével és elfordultam az élettől nagyon sokáig, habár valamennyire helyre jöttem, te ne kövesd ezt.

Egyébként a családban van baj nálad, hogy ennyire szétesett vagy??

2022. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elhunyt a legjobb barátnőm és a legjobb barátom. Bántva voltam kicsike kiskorom óta fizikailag, vagy lelkileg. Talán ezek miatt vagyok szétesett.
2022. márc. 25. 15:23
 5/6 hgwell ***** válasza:
most is fizikailag serelmeznek vagy lelkileg? Neveloszulokhoz kerultel?
2022. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hgwell ***** válasza:
100%

Láttál már orias darazsat?? Egy frekvencian mozognak es az evolucio megengedte nekik, hogy kiralynotol fuggetlenul is halljanak de erzik a kiralynot hogy bent van a magban. A nagyobb darazsat egy kisebb koveti es 1milliomod pontossagra kepesek egyszerre ugyanarra az irányba ugyanabban a pillanatban mozogni, ugy, hoy kozben beszelnek latnak es figyelmeztetik vagy szolitjak a kozelukben levot a parancs kiterjesztesevel kapcsolatban amit a kiralyno kozol veluk, es lehet o kozli velunk is.van valami a levegoben ami mindenkit keztet valamire.

Ha beszelni akarsz rola,akkor meghallgatlak.

2022. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!