Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leszázalékolnának ilyen...

Leszázalékolnának ilyen mentális problémával? :Borderline sz.zavar,szoc.fóbia,szorongásos depressziós zavar, pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Van akit hasonló dolgok miatt leszázalékoltak?

Nagyon nehezek a mindennapjaim, a munkában nem tudok teljesíteni a szorongásom miatt, állandóan előjön a szorongás, pánikbetegség, 2 hetet tudok dolgozni, vagy ha annyira szorongok hogy rámegy a hasamra....Nem tudok aludni sem normálisan.

Szedek antidepresszánst, és napi 2 db nyugtatót.


Mivel lehetne csökkenteni, hogy tudjak dolgozni?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. márc. 31. 11:09
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
5%
nem százalékolnak le ilyenekkel. engem skizofréniával se százalékoltak le.
2022. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen mértékű és mióta van, de mivel én többeket ismerek, akiket leszázalékoltak ilyen betegséggel, ezért azt mondom hogy igen, de ez függ a papíroktól és sokmindentől amiről nincs ismeretem.
2022. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Értem, Köszönöm a válaszokat!

Majd írok, hogy mi történt a vizsgálaton!

2022. ápr. 1. 19:57
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges vizsgálatra menned. Borderline az egy kitaláció.
2022. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, miért írod ezt, kifejtenéd bővebben?

Köszönöm!

2022. ápr. 1. 22:22
 26/37 anonim ***** válasza:
89%
Érdemes megpróbálni a leszázalékolást. 15 éve antidepresszánst szedek. Leszázalékoltak 45%. Nem mellékes, hogy 10 éve daganatosbeteg is voltam. Évente járok az onkológiára. Ha szeretnél írj privátban.
2022. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, dolgozok. Csak, nyugodtabb munkahelyen. A vezető beosztást nem bírtam.
2022. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Aki normálisabb helyen lakik nem százalékolják le ilyen mondva csinált dolgokkal hanem elküldik dolgozni.
2022. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
89%

Beszélj házi-, és kezelőorvossal. Itt nem kizárólag a borderline lesz a probléma, hiszen sokan sikeresek a munkájukban és a személyes kapcsolataikra korlátozódik a probléma. A pánikbetegség lesz itt a nagyobb, munkádra kiterjedő gond.


Viszont érdemes lenne a problémán dolgoznod szakemberrel. Nem olyan jó buli ám a leszázalékolás.

2022. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
51%

#30


Ahol munkaerő hiány van pl.: Dunántúl, ott küldik az embereket dolgozni. Nem számít, hogy mi bajod van.

2022. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!