Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ahelyett hogy...

Mit csináljak ahelyett hogy megvágom magam?

Figyelt kérdés
Annyira ideges vagyok, úgy érzem muszáj megvágjam magam mert nem tudok lenyugodni anélkül. 14 éves korom óta így vezetem le a stresszt és le szeretnék szokni róla de érzem hogy felrobbanok az idegességtől. Egyszer nagyon mélyen megvágtam a kezemet, annyira ideges voltam, aztán kapcsoltam hogy úristen, ömlik a vér. Ilyenkor mintha nem is lennék magamnál mikor megteszem. Mit tegyek most?

2022. ápr. 2. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, írj privátot. :*
2022. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus voltam kamaszként...figyi,mozogj.en te korodban internet nélkül,senki se tudta de úgymond elszoktem bicajozni.nm mentem hittanra stb.amit csinálsz,veszélyes.ertekes vagy.mint mindenki. szüleiddel kellene első körben beszélni,de háziorvos mármint a gyermekorvos is tud segíteni. gyógyszer helyett, mindenképpen csökkentsd az interneten eltöltött időt és írd ki magadból mi fáj.rajzol,szinezz,meg gyerek vagy.nm kotelezo felnonod attól ,H mások korodbeliek nagylanyt játszanak.jovore 40leszek,hidd el jobb ha magadra fókuszálsz.tanulj nyelveket,de használható szintén.mert az agyad meg szivacs.de erőszakos YouTube, horror ilyeneket ne nézz,mert nm tesz jót a gyengébb idegrendszerueknek.mint mi vagyunk.remelem van kis állatod,menj természetbe,de biztonságos helyen több barátnő el.es nappal.szulok tudjanak róla.elvezd ki,H fiatal vagy.most a háború és a választás mindenkit kikesziett.eros vagy.nyugi.online lelki elsősegély vonalat guglizd meg,én is szoktam őket hívni.ingyenes.vigyazz magadra és tényleg értékes vagy,hidd el nekem.napi egyre válaszolok itt a gyk.n. szio
2022. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!