Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A lelki-segélyszolgálat...

A lelki-segélyszolgálat hívásának van bármi értelme?Vagy csak a szegény call center-esnek le kell beszélnie az adott egyént,hogy,ne csináljon átgondolatlan döntést?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 08:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

sokan nem is olyan szinten vannak, hogy öngyilkosok akarnak lenni, csak nagyon magányosak és ezért hívják fel őket


az segít nekik, hogy beszélhetnek valakivel, kibeszélhetik magukból amit nem tudnak másokkal

2022. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
És akik komolyan gondolják?
2022. ápr. 9. 08:29
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Azok nem telefonalnak sztem, hanem csendben megteszik.
2022. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hátha még egy-két jó szó megtenné a hatását.Ok,tehát ez is fölösleges.Amúgy én sem telefonáltam,biztosra mentem,matematikailag kiszámoltam mi mennyi,mindezt hideg fejjel.Kemény dolog,de ha már túlléptem(akkor)a halálfélelmen,miért nem sikerült?Másodszor összejön,mert kurvára belefáradtam az egészbe.Csak pihenni szeretnék.
2022. ápr. 9. 08:42
 5/29 anonim ***** válasza:
65%

Jaj, meg ne tedd! Inkább telefonálj a lelki segélyszolgálatnak. Gondolom, lesz egy-két jó szavuk és vigasztalásuk számodra. Próbálj meg mindent!

Nincs olyan helyzet, amiből ne lehetne kijönni, csak lelki erő kell hozzá. A lelki erő megszerzése a legnehezebb, tudom.


Minden ember értékes, te is az vagy!!!

2022. ápr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, van-e gyereked. Ha van, akkor miatta se tedd meg!


De ha nincs, akkor se!

2022. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Se kutyám,se macskám,és elfogyott az energia,és a remény.Az ágyból sincs már kedvem felkelni,mert tudom,tök felesleges.Nem szeretném megtenni,de már nagyon,nagyon elfáradtam.
2022. ápr. 9. 08:59
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

3-as vagyok. Azt gondoltam, h csak ugy altalanossagban kerdezed.

De ha rolad van szo, akkor mindenkepp megeri felhivni! Amig a kerdes felmerul, addig van ertelme es igenis egy-ket jo szonak es biztatasnak nagy ereje van!

2022. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenkinek
2022. ápr. 9. 09:01
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon együtt érzek veled kérdező!


Igen, vannak erőteljes mélypontok az életben (most például az időjárás is eléggé kedvezőtlen hangulatot áraszt és kettős fronthatás is lehetséges.)


Kissé hasonló most a hangulatom a tiédhez (elég nagy csalódás ért, érzelmileg kihasznált olyasvalaki, akiről nem feltételeztem.)


De rajta vagyok a témának az orvoslásán. Majd csak eszembe jut valami mentő ötlet a megfelelő pillanatban megint. Csak semmi csüggedés!


Próbálj meg derűs lenni! (Vicceket olvass, nézzél macskás videókat, hátha jobb kedved lesz tőle.)

2022. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!