Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A lelki-segélyszolgálat...

A lelki-segélyszolgálat hívásának van bármi értelme?Vagy csak a szegény call center-esnek le kell beszélnie az adott egyént,hogy,ne csináljon átgondolatlan döntést?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 08:18
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg egy seggarc vagy,15-ös
2022. ápr. 10. 12:57
 22/29 anonim ***** válasza:

Kérlek ne tedd meg Kérdező ! Igen, van értelme felhívni ezeket a segély-szervezeteket, ha ki vagy bukva. Ilyen dolgokat szakember segítségével fel lehet dolgozni, azért vannak !

Engem 16 éve pl. majdnem leültettek ártatlanul, ráadásul külföldön. Egy teljes éjszakát rendőrségi fogdán töltöttem, durván bántak velem. Később szakemberhez jártam, s már az idő is rég elmulasztotta a rossz élményt. Csak azért írom, hogy bármi is történt veled, segítséggel, s az idő múlásával tök jó irányt vehet az életed ! Add meg magadnak az esélyt kérlek ! Sok sikert kívánok egy boldogabb élethez ! 🙂

2022. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
15. ! Egy idióta BAROM vagy !
2022. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Kb már 15 éve ezt mondogatom magamnak.Csak még egy napot!Kitartás,nem feladni!Nem változott semmi,ha tini lennék,szemen köpném magam
2022. ápr. 10. 15:09
 25/29 A kérdező kommentje:
Már csak az erőt gyűjtöm.Sokan hiszik,hogy ez egy qrva egyszerű dolog,pedig nem.Az életösztön nagyon erős,és az ismeretlentől való félelelem is hatalmas gátló tényező.De ha elemzem a múltat,jelent,és hogy miféle jövő áll előttem,hát logikusan ez a legjobb megoldás.Elég volt 30 évnyi szenvedés
2022. ápr. 10. 15:46
 26/29 anonim ***** válasza:

Én nem tudok ennél okosabbat írni neked, tényleg. Család, barátok nem nyújtanak segítséget ?

Akkor kérj te segítséget, itt leírták többen is, hogyan. Ha nem tudod feldolgozni, fordulj pszichológushoz pl. Vagy ezekhez a segély szervezetekhez. Miért ne próbálnád meg ? Adj esélyt magadnak ! Én tényleg ennyit tudok javasolni. Nekem is van elég bajom, tényleg. Ha te írtad tegnap az akasztás kérdést, arra is hosszú választ adtam. Ezenkívűl itt bárki is mit tud segíteni ? Ne legyél öngyilkos ! Mielőtt megtennéd, próbáld meg amiket javasoltunk ! Ők sokkal jobban tudnak neked lelkileg segíteni, mint pl. Én. Tehát ezzel nincs mit vesztened, próbáld meg, fordulj segítségért, amiket írtunk. Sok sikert ! 🙂

2022. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Semmiyen akasztás kérdést nem írtam:)Nincs szükségem segítségre.Aki komolyan gondolta,teljes szívből ad tanácsokat,meg lesz a jutalma.Köszi
2022. ápr. 10. 16:38
 28/29 A kérdező kommentje:
Semmilyen
2022. ápr. 10. 16:39
 29/29 anonim ***** válasza:

Ha még nem kaptál elég pofont az élettől akkor hívd fel a 116-123at.Ha épp öngyilkos akarnál lenni garantáltan megkapod az utolsó rúgást a vonatsinek elé.

Semmi értelme elmodják a sablon dumát,a második mondatod után, hogy fordulj pszichológushoz ha valamiért nem bólogatsz hálás köszönet kíseretében erre a remek instant megoldásra akkor sértegetni kezdenek majd rád csapják a telefont. Elég pusztító elmény.

2022. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!