Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A lelki-segélyszolgálat...

A lelki-segélyszolgálat hívásának van bármi értelme?Vagy csak a szegény call center-esnek le kell beszélnie az adott egyént,hogy,ne csináljon átgondolatlan döntést?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 08:18
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
És ki pontozott le titeket?Egyértelmű a segítő szándék részetekről,úgyhogy nem túlzok,ha azt írom,egy tetű vagy lepontozó.A minden ember értékessel sem értek egyet.(Tapasztalat).Pl kik kényszerítenek egy nőt arra,hogy kutyával csinálja,mert a barátja átb@szta őket néhány száz ekivel?Persze az aktust csak az elrablása után "kérték" tőle.És még annyi dolgot tudnék,ami nem emberhez méltó,undorító,gusztustalan.Én csalódtam az emberi fajban
2022. ápr. 9. 09:18
 12/29 anonim ***** válasza:

Jééézuuusooom!


Akkor valami elmebeteg, perverz alakkal találkoztál!!! Fel kellene jelentened az illetőt!!! Tudom, lelkileg óriási trauma, nagyon nehéz ilyesmit vállalni.


Irány lenne a hatóságok megkeresése. (Sajnos a rendőrség sok mindent nem orvosol, tehát marad az egyéb jogi segítségnyújtás.)


Hétköznap tudod megkeresni a lakóhelyileg illetékes jogi segítségnyújtó osztályt. Elvileg az áldozatvédelemnek is dolgoznia kellene, de hát ugye... megértelek. Őszintén.


www.nane.hu NŐKET VÉDŐ SEGÉLYSZERVEZET BÁRMILYEN ERŐSZAK ESETÉN. (Sajnos a legtöbbje nem működik, leginkább "csak úgy" fenn vannak a neten.)

2022. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Óh sorry,nem én voltam a hölgy,de beszélgettem vele,és nagyon lüttyő szegény.Egy ismerősnek azt mondta,hogy kiskutyát fog szülni.Ez amúgy nem mostanában történt,de sztem az emberek nem változnak.
2022. ápr. 9. 09:36
 14/29 A kérdező kommentje:
És ami igazán felháborító,hogy a tetű barátja "kölcsön" is adta,ez a nyomorult meg még szereti.
2022. ápr. 9. 09:39
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
13. Ha kutyával történt az aktus, akkor igen, kiskutyát fog szülni. De az miért baj ? Szeretjük a kutyusokat. Az is a gyermeke lesz, ne tagadja már meg.
2022. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
A társadalom beteg. De te ne légy az ! Bármikor fordulhat jobb irányba az életed ! Ne dobd el magadtól !!!
2022. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
15-ös:Te is egy szemétdombra való vagy empátiából.Remélem ezt visszakapod
2022. ápr. 10. 06:40
 18/29 anonim ***** válasza:
Tényleg nem minden ember értékes. Igaz. Helyesbítek.
2022. ápr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok, F 🙂

18. Rám gondoltál, ugye ?

2022. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19-es: nem rád gondoltam. A kérdező egyik hozzászólására reagáltam.
2022. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!