Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági késztetés,...

Öngyilkossági késztetés, alvászavar, szorongás - mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Van, hogy heti többször egyáltalán nem alszom éjjel, aztán max. 3-6 órát sikerül félálomban eltölteni... Nehezen tudok figyelni, sokszor szorongok, szinte hallom a szívdobogásomat, 100 fölötti a pulzusom. Múlt héten csomó szívgyógyszert vettem be, de sajnos hiába... Csomó pénzt elvertem kocsmára, taxira. A libidóm az egekben. Étvágyam nincs. 26N

2022. ápr. 21. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező: önhatalmúlag ne szedj szívgyógyszert mert nagyon veszedelmes lehet.

Háziorvos biztos tud segíteni.

2022. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Veszedelem volt a cél, csak nem jött össze...
2022. ápr. 21. 08:22
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Valószínűleg a szorongás és stressz okozza ezeket így a leírtak alapján első körben, mivel A szorongás és a stressz is okozhat magas pulzust (tapasztalat). Az alkohol ilyen esetekben csak ront a dolgon :/.


Azt mondom lefekvés előtt próbálkozz orbáncfű teával , napközben meg akár több csésze vagy pohár citromfű , kamilla és akár zöld tea is szóba jöhet :).

2022. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Gondolod kedves 3-as, hogy egy ilyen beteg emberen segít a kamilla és társai? Ugyan már! Sürgősen pszichiáterre van szükséged kérdező!
2022. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A helyileg illetékes szakrendelőbe be is sétálhatsz, ahol van pszichiátriai rendelés. Úgy tudom beutaló nem kell.
2022. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Figyelj , én is átéltem ezeket amit a kérdező… elmentem pszichiátria elmondtam a problémám… első dolga az orvosnak gyógyszer 🙄🙄. Mondom jó köszönöm szépen, nem akarok rontani a helyzetem… és utána elkezdtem ezeket a teákat használni.. és hopp gyógyszer nélkül kilábaltam belőle 🙄🙄


Egyébként, ha megnézed legtöbb nyugtató hatású szerekben is ezeket használják nem véletlen .

2022. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden helyzet más és más, pszichoterapeuta segítségét is kérheti.
2022. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!