Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amfetaminról vagy hasonló...

Amfetaminról vagy hasonló drogról szokott le valaki? Meddig tart a megvonási tünet? Nekem akatíziám van.

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 23:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jólvan akkor ha itt rébuszokba beszélsz beszélgessél magadnak
2022. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem rébuszoknan beszélek. Amfetamin családba tartozik. Orvos sem tud hatóanyagot. Kristály néven sokfélét árulnak. Amfetaminféle. De nem speed.
2022. dec. 6. 21:04
 13/17 A kérdező kommentje:

"vagy hasonló drogról szokott"


Ez áll a topik címében.

2022. dec. 6. 21:05
 14/17 anonim ***** válasza:
metamfetamin,de értelek kristály néven sok szar van én még gőzölve toltam az szívhatatlan volt.Le lehet jönni róla de nyomot hagy rajtad.Téveszmék,érzéskiesés,szélyiséghasadás hosszú távon de 2 év nem az,annyit mindenki letol fiatalon
2022. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nekem egyik sincs. Izomfájdalom fejfájás. Izzadás. Nem tudok ülni, allni. Mozgáskényszer. De nem produktív. Láb lóbáláx. Buszról előbb leszállás mert ülni nem tudok. Állni sem. Akatízia szerű.


Ha kiüt a gyógyszerem, nincs mivel ellensúlyozni. Fel sem tudok kelni a szédüléstől. 12-16 órát alszok. Nem kimerültségtől. 10 nsp kihagyással is. Mert szétcsap a gyógyszer.

2022. dec. 7. 03:50
 16/17 anonim ***** válasza:
A lamolepet az elvonásra kaptad vagy van epilepsziád?
2023. jan. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Lamolepet hangulatstabilizálásra kaptam.
2023. jan. 10. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!