Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisok! Milyen antidepi...

Bipolárisok! Milyen antidepi vált be nektek? Depresszióra hatott nektek valamelyik hangulatstabilizáló?

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 19:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Csak antidepi jöhet számításba a Lamolep mellé (+ Pregab és Rivó).
2022. máj. 5. 20:54
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy mondtam szedd tovább. Nekem mellé kventiax van 300mg. Mellékhatása egyiknek sincs nekem.
2022. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nekem a Kventiaxnak van mellékhatása, ezért nem szedem.


Lamolepet szedem 2 ÉVE, de DEPRESSZIÓRA NEKEM NEM hat. Kevert ellen jól véd. Ha eddig nem hatott depresszióra, ezután sem fog.

2022. máj. 5. 20:58
 14/17 A kérdező kommentje:
Antidepresszánst szed valaki? Eddig végig az antipszichotikumokról és hangulatstabilizálókról volt szó. Nekem antidepi segíthet, a többi kipróbálva és nem segít vagy ront az állapotomon.
2022. máj. 6. 20:51
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

9

"0.25kventiax" Mármint 25 mg, gondolom. :)


Nekem ugyanez a problémám. Nem tudok lamolepet szedni (nagyon nem) és már 7 féle antidepit szedtem. Azok közül egy jó volt, de elveszítette a hatását.


Én is várom a megoldást.

2022. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Vajon miért veszti el a hatását egy kezdetben hatékony gyógyszer?


Vajon érdemes újra próbálni olyan gyógyszert, ami nem hatott?


Vagy ilyenkor kombináció (pl Mirtazapin + SSRI, SSRI + Elontril stb) jöhet számításba?


Vagy 2 HS? De mi van, ha csak egynek megy a szedése, de depire nem hat, csak másra jó?


Mi van azokkal, akiket az AP szétcsap és hajnalban kelnek munka miatt? Azaz nem tudnák folytatni a munkavégzést.


Ezeken gondolkodok.

2022. máj. 6. 21:09
 17/17 A kérdező kommentje:

Akinek hatott az antidepi, mennyit várt a hatásra? Mikor volt hatáskezdet? Mikorra alakult ki a teljes hatás?


Mi hatott? Melyik antidepi?

2022. máj. 7. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!