Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez kapuzárási pánik?

Ez kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

Bevallom, kicsit hülyén érzem magam, mert 22évnyi házasság után valószínűleg olyanoktól kérek itt tanácsot, akik nálam jóval fiatalabbak, de hát jó pap holtig tanul :)


Szóval van egy gyönyörű 22 éves lányunk, és a jelenlegi párja motorozik. Hamar összebarátkoztak a férjemmel a közös szenvedély miatt, ugyanis annó aktívan motorozott, és félprofi versenyeken is indult több-kevesebb sikerrel. A jónéhány esési sérülés után végül belátta, hogy ha szeretné felnőni látni a lányát, jobb lesz ha felhagy a motorozással, és 12éve a motorját is eladta.

Most a hirtelen jött társaság hatására ismét vásárolt egy motort, sőt versenypályára is elmentek a lányunk barátjával. Akkor egy hétig le sem lehetett törölni a mosolyt az arcáról , amiért 15évnyi pályamotorozás kihagyás után, még le tudta győzni a fiatalabbat.


Ezenkívül egy gitárt is vett, mert metál zene rajongó, és most 52 évesen akar megtanulni gitározni. Azelőtt soha nem játszott semmilyen hangszeren.



2022. máj. 8. 02:19
 1/6 anonim válasza:
16%
Nem tudom, de az is külön megérdemelne egy kérdést, hogy a kislánynak nincs-e apakomplexusa.
2022. máj. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párja korabeli. Azt írja a kérdező "le tudta győzni a fiatalabbat". A motorozást megértem, de ez a gitár kicsit olyan mintha most élné második gyerekkorát. De, ha zavar mondjad neki, ha meg nem akkor esetleg te is lehet még egyszer fiatal. :D
2022. máj. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán van olyan sokaknál, hogy új dologba fognak: "jajj miért nem próbáltam eddig", "újra megpróbálom" stb, ez szerintem nem jelent kapuzárási pánikot, azt máshogyan hívják.
2022. máj. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Martonvagyok10 válasza:
100%
De itt most mi a probléma?:D Elakar kezdeni gitározni, eltöltött a lányotok párjával egy motoros napot, hogy jön ide a kapuzárási? Lehet neked is elkéne kezdened egy hobbit, vagy belevágni valami újba, hogy ne tegyél fel ilyen kérdéseket a párodról:D
2022. máj. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mitől lenne kapuzárási pánik? Próbálja újra élni a fiatalságát :D

És sok örömöt szerez vele magának, meg vaszleg jobb is így mint ha rémálom apuka lenne aki mindentől tiltja a lányát. Szerintem vagány hogy 52 évesen elkezd gitározni, én azt mondom nem késő :D Aki meg szeret motorozni, ha leszáll róla pár évre akkor is visszakívánkozik :D

2022. máj. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokan ekkor döbbennek rá: "milyen jó lett volna tiniként vagy huszonévesen kipróbálni/megtanulni ezt-azt", "most van motiváció, nekifogok" stb...

Kapuzárási pánikhoz köze nincs.

2022. máj. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!