Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aspergeresként téged is...

Aspergeresként téged is nagyon zavar ha az irodából kell dolgozni?

Figyelt kérdés

Én 100%-ban home office párti vagyok.

Utálom amikor berángatnak és ugyanazt csinálom mint otthonról. Még csak nem is azért, hogy valami meeting miatt vagy ilyesmi.


Zavar az egész ottani légkör, környezet, small talk.


Ennek köze lehet az autizmusomhoz?



2022. máj. 9. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Be szoktam menni egyszer kétszer, mert nálunk nem kötelező, így mindig csönd van, tudok fókuszálni a munkára, plusz ingyen kávé és jó étkezde. És még az is, hogy inkább teamsen írnak rám, akkor is ha mindketten bennt vagyunk. De ha kötelező lenne, akkor borzasztó lenne.
2022. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Nem, saját irodám (yyyo' madafaka) van!

(illetve műhelyem/laborom vagy mit lehet erre mondani)

2022. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sosem dolgoznék irodában. Próbáltam, de nem megy. Ki nem állhatom a sok 3,14chát, akivel jópofizni kell, számomra érdektelen dolgokról beszélgetni, stb. Én most ugyan nem home office-ban dolgozok, de férfiak vesznek körül többségben. Autistaként velük mindig is jobban kijöttem.
2022. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!