Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyukám nem akar elvinni...

Anyukám nem akar elvinni szakemberhez, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy már régóta úgy érzem mintha bipoláris lennék, utána olvastam és minden igaz rám.. viszont nekem pm gyulladásom is van, hashimotoval, az csinálhat ilyet? Azt tudom, hogy okozhat depressziós tüneteket. Anyukámmal hiába beszéltem erről, nem visz el szakemberhez, mindig az van, hogy "majd" viszont már úgy érzem képtelen vagyok ezt magamtól végig csinálni.

Segítségeteket előre is köszönöm!! :))


2022. máj. 9. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Akkor menj egyedül.
2022. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Van iskolai pszichológus is. Ingyenes.
2022. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell ehhez anyukad, gondolom 14 azert elmultal mar. Max a szuleidtol beelegyezo nyilatkozatot kerhetnek (iskolapszichologus is) de azt csak alairja, nem?
2022. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jártam iskolapszichológushoz, csak felmondott, mivel nem volt beoltva olyan december körül, de tartjuk a kapcsolatot emailben de az mégsem olyan. Beszéltem is neki erről, viszont terelte a témát, pedig mondtam neki az öngyilkos gondolataim is.. Inkább a suliról beszéltünk. De ajánlotta a pedagógiai szakszolgálatot, és a nevelési tanácsadót, viszont ez nem tudom, hogy ez, hogy működik. Sulit most fogok váltani szeptembertől, ott is van iskolapszichológus, de addig nem akarok várni.
2022. máj. 9. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedagogiai szakszolgalatot felhivod telon, vagy irsz nekik emailt, elmeseled mi van, ott tudnak fogadni, de nyaron szerintem ok is szuneten vannak.
2022. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!