Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Sajnos gyerekkoro...

Mi lehet ez? Sajnos gyerekkorom óta vannak mentális betegségeim pl: generalizált szorongás, pánikbetegség, posztraumás stressz, OCD stb... VISZONT egyszer sem fordult elő, az évek alatt ilyesmi. Az utóbbi 1 hónapban szokott olyan lenni hogy:

Figyelt kérdés
Amikor azon a ponton vagyok hogy elalszom/álomba merülök hirtelen felriadok hozzáteszem ez többször egy éjszaka alatt, kapkodom a levegőt pár másodpercig látászavar, furcsa feszült érzés a gyomorban és félelem. Ilyenkor vissza sem merek aludni mert ha azon ponton vagyok egyből megugrok és újra és újra ez jön. Nagyon félek segítsetek.. Tapasztaltatok már ilyet? Engem azért ijeszt meg mert az alvásommal sosem volt probléma..

2022. máj. 18. 10:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De genya dolog a szorongás, számtalan módon elő jöhet ( volt olyan is, hogy látászavarom lett tőle)
2022. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez éjszakai pánik. Nálam is volt ilyen, szintén ugyanezekkel diagnosztikálva.
2022. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!