Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak magamra figyelek?!

Miért csak magamra figyelek?!

Figyelt kérdés

Egész álló nap csak magam figyelem,ha éppen nem érzek semmit vagy nem veszek észre semmit akkor az idegtől elkezdek hiperventillálni, vagy ilyen belső remegés nem is tudom mi ez, remeg vele néha az egész testem.

Reggel felébredek minden jó aztán kezdődik.

Remegés idegessèg és a figyelés..azt sem akarom hogy valaki beszéljen velem mert akkor nem erre tudok figyelni.

Valakinek hasonló? Mitől van ez ?

Elmúlik?


2022. máj. 19. 08:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, érdekes, amit írsz, én még nem is hallottam ilyenről, viszont máris ajánlom neked a mindfulness meditációt, azaz a tudatos meditációt, amely pont úgy kezdődik, hogy figyelsz magadra, de ezen belül is a légzésedre. Akkor hiperventillálsz, ha úgy befeszülsz valamin, hogy sűrűn kapkodod a levegőt. Ezt éppen megelőzheted azzal, hogy mostantól úgy figyelj magadra, hogy mindig hosszan vegyél levegőt, hiszen a távolkelet jelszava az, hogy hosszú légzés a hosszú élet titka. Ha hosszan lélegzel, max. elalszol, de nem hiperventillálsz.
2022. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!