Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emdr terápia vagy kineziológia...

Emdr terápia vagy kineziológia a jobb? PTSD, szorongás, családi traumák miatt főleg.

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok is érdekelnének!

2022. máj. 25. 20:32
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Spec. én csak azért, mert a kineziológia tényleg nem az, aminek leírtad, ergo valótlanságot állítottál. Lehet, hogy az ismerősöd virágterápiázik is, de a k. nem ez.
2022. máj. 31. 18:55
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak ebből állt a terápia, de ezek a marhaságok is a részei voltak. Ha annyira beválna, és olyan rohadtul hiszen benne kérdező, akkor miért itt kardoskodsz mellette? Tapasztald meg. Aztán majd beszélgetünk. Ja, hogy igazából te sem bízol benne? Hát nem véletlen.

Amúgy nem az ismerősöm, hanem egy neves kineziológus.

2022. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Nem kardoskodtam mellette, és ki fogom próbálni, ne félj! Lehet, hogy mellé ajánlotta esetleg a Bach-virágterápiát, de a kineziológia önmagában NEM virágterápia! Nyugodtan olvass utána, nincs ilyen része! Fogalmam sincs, hogy honnan szedted, hogy nem bízok benne...


Tapasztalatok érdekeltek, de fura módon az EMDR-ről semmit sem írtál, pedig voltál elvileg, és másik kommentelő is szerette volna tudni, hogy mit tapasztaltatok.

2022. jún. 4. 11:53
 14/31 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon komoly problémád van kérdező.

Akkor leírom még egyszer. Nem csak virágterápia volt a kineziológusnál, de az is része volt, és semmit sem használ nekem az egész. Ez a tapasztalatom.

Az EMDR terápián az ujját kellett követnem a szememmel, ami a REM-hez hasonló szemmozgást idéz elő. Közben az adott traumára kellett gondolni. De ez is hatástalan volt.

Viszont elmondtam, hogy a neurofeedback nagyon hatásos volt.

Segítő szándékkal írom le a tapasztalataimat, de támadtok, valószínűleg mert nem azt olvassátok, amit szeretnétek. Hogy milyen nagyon jó a kineziológia. Hát nem az.

Nagyon szívesen válaszolok, ha valami még érdekel.

2022. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy kifejtetted az EMDR-ről a részletes véleményed! Valami ilyesmire voltam kíváncsi.


Nem, nincs semmi komoly problémám. Akkor a te kineziológiapd így csinálta, de a virágterápia alapesetben nem része, köze sincs hozzá. Engem nem zavar, hogy te nem tartod sokra a kineziológiát, de miszerint kineziológia = virágterápia az nem igaz. Erre reagáltam csak. Ha neked nem váltak be ezek a módszerek azt elfogadom, nem vagyunk egyformák.

2022. jún. 26. 15:02
 16/31 A kérdező kommentje:
* kineziológusod
2022. jún. 26. 15:02
 17/31 A kérdező kommentje:
És a számok duruzsolása sem az. Lehet, hogy kóklernél jártál.
2022. jún. 26. 15:03
 18/31 anonim ***** válasza:
35%

Nem, hidd el, hogy nem kókler volt.

A kérdést már egy hónapja kiírtad. Eljutottál végül? Mi a tapasztalatod?

2022. jún. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Sajnos még egyikhez sem, egy másik egészségügyi probléma közbeszólt, ami nem tűrt halasztást. ☹️ Elég sok pénzt elvitt...
2022. jún. 27. 14:45
 20/31 anonim ***** válasza:
69%

És még azt is lepontozza, hogy megkérdezem, eljutott e kérdező.

Ezt nem hiszem el! Vannak itt bajok, bőven.

2022. jún. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!