Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emdr terápia vagy kineziológia...

Emdr terápia vagy kineziológia a jobb? PTSD, szorongás, családi traumák miatt főleg.

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok is érdekelnének!

2022. máj. 25. 20:32
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem szokásom mindent lepotozni pedig...
2022. jún. 29. 12:52
 22/31 anonim ***** válasza:
81%

10-15 kineziológust (magyart és külföldit) személyesen és/vagy írásban megkérdeztem, hogy vállalja-e a születésem időpontjának meghatározását. nagyjából mind más választ adott, a feladatot SENKI nem vállalta. meggyőződésem, hogy amennyiben a módszer működne, egy gyakorlott kineziológusnak ez a feladat kb. 2 perc lenne.

remélem, segítettem

2023. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, vagy bárki! Azóta közvetlen vagy közvetett tapasztalatok EMDR-rel kapcsolatban? köszönöm
2023. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, teljesen más irányba mentem el végül, maradtam a szimpla pszichológusnál. Nem egy nagy szám sajnos, kedves, de furcsa nő.
2023. márc. 24. 18:46
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó, hagyd ott. Ne pocsékold a pénzedet, találsz jobbat.
2023. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Igaz, csak van egy másik problémám is, amihez meg nagyon ért, és amire nehezen tudtam normális szakembert találni. 😕 Másfelől viszont komoly szakmai hibákat csinál, pl. átveszi a szót, sztorizgatni kezd magáról, hangosan nevetgél hosszasan, mintha baráti csevegés lenne, stb.
2023. márc. 24. 18:55
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez dilettantizmus, nem tudja a helyét. Nem azért fizetsz, hogy az ő igényeit kielégítsd. Mi az a probléma, amihez más nem ért?
2023. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nála derült ki, hogy autizmus spektrumzavaros vagyok nagy valószínűséggel, és a hivatalos módot is intézzük. Más is ért ehhez persze, de a korábbi szakemberekben ez fel sem derült, azok csak jót dumcsiztak velem pénzért minden diagnózis nélkül, na annyit is ért a dolog: pár órás, max. napos nyugit, de semmi többet. Ez a nő ezen a területen nagyon profi, de vannak ilyen furcsa dolgai, ami miatt én is a váltáson gondolkodom egyre jobban.
2023. márc. 25. 03:42
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőnek 24-esre: egy pszichológus honlapjáról: "... Pszichológus választásnál a leglényegesebb szempont, hogy szimpatikus legyen. Nem árt jól érezni magunkat a társaságában, s azzal az érzéssel távozni az első alkalomról, hogy életünk nehezebb pillanatait is képesek leszünk megosztani vele. Ellenkező esetben nincs értelme újból felkeresni, bármilyen papírokkal is rendelkezik, s bármennyire is jókat mondanak róla mások. ..."
2023. márc. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
30.: Mint ember szimpatikus, nem ítélkező vagy leuraló (volt ilyenben is részem sajnos), meg olyanban is, aki lekicsinyítette a problémám. Ezzel a nővel inkább az a baj, hogy zavarba tud hozni, amikor mesélnék neki valamit, na neki arra eszébe jut valami sztori, és akkor hatalmas viháncolásokba kezd. Valahogy sokszor nem olyan a viselkedése, amit egy pszichológustól várnál, pedig mint ember szimpatikus, és ha akar, akkor tud is.
2023. márc. 25. 10:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!