Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy a pánikroham...

Miért van az hogy a pánikrohamaim meg a szorongás nagyrészt csak akkor jön elő mikor egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok sokszor rámtör a pánik, szédülök, nehezen veszem a levegőt, nyom a fejem, bizonytalanságérzés van a testemben, attól félek hogy meghalok vagy elájulok, a szívem is gyorsabban ver, és mintha nem is ezen a világon lennék, olyan érzésem van. Aztán elmegyek otthonról és találkozok a barátaimmal, eleinte még mindig érzem ezeket a tüneteket, majd észre sem veszem és elmúlnak. (Viszont a nyakam az kb állandóan be van állva.) Néha mikor órán vagyok akkor is előjön, vagy olyan helyeken ahol tudom hogy nem lehetek rosszul, de ezek ritkaságszámban vannak.

2022. máj. 26. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Nemes egyszerűséggel azért, mert az ember társas lény, ahogy az a Bibliában is írva vagyon a nő megteremtése indoklásaként: nem jó az embernek egyedül. Ezen kívül még amiatt is, mert minden bizonnyal szégyent is érzel az érzéseid és érzelmeid miatt, ezért palástolni, tagadni és színt játszani kezdesz automatikusan, amikor másokkal vagy, amitől el is múlik automatikusan minden szorongásod. Szerintem.
2022. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem meg akkor jön elő ha társaságban vagyok.
2022. máj. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!