Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon erős szorongáson segít...

Nagyon erős szorongáson segít az antidepresszáns?

Figyelt kérdés

Nagyon erős szorongásom van. Próbáltam mindenféle természetes szert, terápiát is, de olyan erős, hogy már sokszor az öngyilkosságra gondolok. Egész nap csak sírok vagy sírnék.

Nyugtatót próbáltam elsőre a háziorvosommal de egyre kevésbé használ, mintha ráazoknék és egyre több kellene belőle.



2022. jún. 5. 12:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
A nyugtató valóban függőséget okoz. Pszichológushoz kell menned, aki feltárja a problémáidat. A szorongásnak oka van. Miféle terápiát próbáltál már és mennyi ideig? És vajon mi lehet a problémád?
2022. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy próbáltam a terápiát. Jelenleg is járok, de nem elég.
2022. jún. 5. 12:24
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Szorongásoldó kellene. Logikus.
2022. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nagyon sok fajta terápiát próbáltam, tizenéves koromtól egészen mai napig, nem ma kezdtem. De mivel nagyon rosszul vagyok, azért gondoltam antidepresszánsra, utolsó esélyként.

Egy betegségem miatt szorongok. Ezért mem tudom, használna e. A betegségemet nem szünteti meg semmi, nem tudom el tudja e nyomni a szorongást.

2022. jún. 5. 12:28
 5/23 A kérdező kommentje:

A szorongásoldó a Xanax? Azt szedem most de nem elég.

Vagy szorongasoldo = antidepresszáns?

2022. jún. 5. 12:29
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Szorongásoldó, mint alprazolam, nem antidepresszánsra gondoltam.
2022. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mondom Xanaxot szedek és nem elég.
2022. jún. 5. 12:32
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

De milyen betegseg miatt?

A xanax csak erős függőseget okoz, egyrectöbb kell... aztan nem fogsz tudni lejönni róla... a megvonas lesz az igazi pokol. ☹☹☹

2022. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Mirtazent írtak, nem segített, rosszabb lett tőle, az orvos leállította 5 hét után és visszaváltottunk jobb híján a Xanaxra.
2022. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
És mennyi ideig jártál egy-egy terápiára? Szimpatikusak voltak a terapeuták? Meg kellene tanulnod a betegséget tudomásul véve azzal együtt élni. Milyen betegség? De lehet emellett még más ok is, családi múlt. Egy pszichiáter tudna diagnózist adni, akár depresszióét és annak megfelelő gyógyszert. De emellett szerintem mégiscsak egy megfelelő terápia lenne hasznos.
2022. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!