Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek hihetetlen nyugtal...

Miért érzek hihetetlen nyugtalanságot ilyenkor ?

Figyelt kérdés
Amikor alszom és Anyám addig pakol a szobámba stb - amikor félálomban ezt érzékelem utána elfog egy furcsa nyugtalanság - remegéssel , nincs vele bajom hogy pakol - bejön a szobámba , de ha alvásból felébredek sokszor nem tudok már visszaaludni , lehet a jó alvásom féltem.

#alvás #nyugtalanság #remegés #Idegesítő pakolászás
2022. jún. 6. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Szóljál neki, hogy ne akkor pakoljon, mikor te alszol. Micsoda taplóság már ez! Nem ér rá egész nap?
2022. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem te pakolsz a szobában?
2022. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
26%
Magas a kortizolszinted.
2022. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dávid a mongol válasza:
24%
Senki sem szereti, ha akaratlanul felébresztik őket álmaik mélyén amit mindenkinek másként reagál le. Természetes az, hogy valaki zavart, megrémiszt egy hirtelen felkelés, főleg ha az agy nem kapcsolta ki magát, így tovább működve az ébredésnél rossz gondolatokat táplál. Én gyakran szoktam felriadni esténként egy-két óra alvással ami után nehezen tudok visszaaludni, így inkább lenyugszom akkor és után sikerül visszaaludni.
2022. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!