Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az álom és ébrenlét...

Mi lehet az álom és ébrenlét közötti önkívüli állapot okai?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg nem tudja, hogy miért vagy mitől lehet, hogy olykor mikor aludnék és majdnem elaludtam akkor önkívüli állapotba kerülök és olyankor kiesik minden és a másik féltől tudom meg h mit csináltam aki mellettem alszik.

#álom #Tudatlan állapot
2022. jún. 11. 16:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Önkívületi*
2022. jún. 12. 14:29
 2/5 gublug ***** válasza:
És miket csinálsz? Ha egy bizonyos mintát mutat a viselkedésed, akkor lehetne diagnosztizálni.
2022. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahogy vissza hallottam általában maszturbálok sajnos
2022. jún. 13. 23:40
 4/5 gublug ***** válasza:

Erre a válaszra nem számítottam.

És álmodban vagy fizikailag is megteszed?

Én egyfajta mentális betegségre gondolok, de enyhére, mivel csak ritkán, azaz elalvás előtt van. És talán ért valami trauma, nagyon kellemetlen élmény aminek a hatására ilyen szexuális dolgok történnek. Vagy éppen el voltál nyomva, vagy te nyomod el a gondolataid/érzéseid valamely szexuális témában, stb.


De talán, hogy 'betegség' az nem jó szó erre az állapotra. Talán valamilyen mentális elváltozás, mentális trauma. Mit gondolsz?

2022. jún. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami, őszintén nem emlékszem semmi olyanra ami traumát okozott volna. De azt tudom ezekre viszont egyáltalán nem emlékszem. Mintha egyszerűen kitörlődne az agyamból.
2022. jún. 17. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!