Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik itt tettek fel kérdést a...

Akik itt tettek fel kérdést a depresszióval kapcsolatban, hogy egyedül le lehet-e győzni, meg hogy milyen motivációt találjon az életben, az végül rendbe jött?

Figyelt kérdés
Rengeteg, depresszióval és egyéb lelki gondokkal kapcsolatos kérdés fogalmazódott már meg ezen a felületen. Sokan kérnek itt segítséget, tanácsot és az érdekelne hogy végül az illető jobban lett? És ha igen akkor végülis mi volt az, aminek a hatására képes volt változni? Mi húzta ki a gödörből?
2022. jún. 16. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen en is sokat gondolkodom. Szerintem nem lett jobban,mert ide irt kérdést.

Inkább egy vegso elkeseredes,hogy ide ír. Vagy esetleg kiírja magából,es segit az elhatarozasban hogy valtoztasson,de szerintem szakember nélkül kicsi az esély kimaszni a gödörből.

2022. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam a stabil anyagi háttér létrehozása sokat segitet, tanfolyamok es jobb munkahely. Gyogyszert is szedek az is segitett de meg igy se vagyok 100% ékos. Nem találkoztam olyan gyogyszertel ami egycsapasra megoldana mindent sztem ilyen nincs is.
2022. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Pszichiater,pszichologus sikerult.

De leginkább a jó gondolkozás segített. Maga az hogy pszichológiáról, filozófiáról olvastam. Megoldani saját magam a rossz gondolatokat.


Meditáció,edzőterem,függőségekről leszokás, kevesebb internet, célok vagy gólok felépítése, napló, több alvás, vitaminok stb

2022. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy megtanultam a betegségemmel élni. Van betegség tudatom,régen nm volt. Bipoláris vagyok,szóval gyógyszert szedek,de sose lesz már olyan mint régen,de van napi rutinom,munkám,emberek közé járok. Azóta nem volt pánik rohamom sem, igazából elfogadtam a sorsom. Sok tapasztalatot szereztem errol az oldalról is,sok tanácsot kaptam és sokat válaszolok is.marmint kérdésre.hogy ne érezzék magukat bolondnak a beteg társaink,mert sajnos a társadalom nagyon stigmatizalja a mentális betegeket. Sokkal toleránsabb lettem azóta amióta voltam pszichiátrián.
2022. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!