Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet ezek alapján?

Mi bajom lehet ezek alapján?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy én nem vagyok egy személy, egy ember és bármit teszek nem számít, senkit nem érdekelek és ha meghalnék is lesz@rná mindenki, hamar túl lennének rajta. Az egész életben semmi nem számít és nincs semminek értelme. Depresszió? De akkor mi volt velem ezelőtt? Hosszú sztori és rengeteg időbe telne leírni, egy ideig úgy éreztem hogy nem vagyok a valóságban és az egész világ kihalt, majdnem öngyilkos lettem, úgy éreztem semmi nem szakít és mindennek a végét vártam, csak a semmire vágytam, a sötét, üres semmire. Közben meg nem vettem észre ami körülöttem történik, úgy éreztem nem a valóság, és így elrontottam az életemet. Most már jobban vagyok sokkal mint abban az időszakomban, viszont ez van velem amit elején leírtam. Tudom hogy ez a valóság és van akit érdekelek, de nem tudom hogy ki vagyok, nem tudom elmondani hogy ki vagyok, nem érzem magam értékesnek egyáltalán, mindegy hogy vagyok vagy nem, semmit nem számít az életem.

2022. jún. 25. 00:30
 1/5 A kérdező kommentje:
semmi nem számít*
2022. jún. 25. 00:31
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Depressziód és öngyilkossági hajlamod van.
2022. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha van kedved beszélgetni írj bátran.
2022. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanez van velem is!
2022. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Te is írhatasz!
2022. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!