Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippat szedő nők, nektek...

Scippat szedő nők, nektek milyen hatása volt? Elejétől kezdve, szexet, kapcsolatokat is tekintve?

Figyelt kérdés

3 napja szedem Xanaxxal párosítva. Első 2 nap 5mg, ma először 10mg. Változást nem érzékeltem még, csak többet alszom. Leírnátok a tapasztalataitokat? :)

23/N


2022. jún. 25. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd ha elhagyod a xanaxot,és csak a scippa "dolgozik" onnantól lesz csak igazi a tapasztalatod szerintem
2022. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Xanax miatt már nyugodtabbnak kellene lenned. Mekkora adag Xanaxot kapsz? Xanax álmosít, ez később elmúlhat.
2022. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm (pontosabban csak volt), aki Scippat szedett, és mondhatni "lezombisodott". Minden iránt közömbös lett, a barátságunk során is egyre érzéketlenebb volt, ami a végéhez vezetett.
2022. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as

Ez biztos, hogy a gyógyszertől volt és nem a betegségétől? Az antidepik épp abban segítenek, hogy nagyobb legyen a motivációja, szélesebb az érzelmi skálája stb.

2022. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: akkor te nagyon nem vagy tisztában az antidepresszánsok mellékhatásaival... sajnos a szorongás tompítása mellett sokszor magát az embert is eltompítják, ez azért nem olyan ritka. Kedvtelenséget és libidócsökkenést okozhatnak.
2022. jún. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok vele. Libidócsökkenést tényleg gyakran okoz, nekem azt sem. De ha okoz is, még mindig kisebb baj, mint a súlyos depresszió vagy szorongás.

Kedvtelenséget nem okoz, éppen az ellen hat nekem.

Az antidepik nem tompítanak. Közülük sok kifejezetten energetizál. A nyugtatók, antipszichotikumok többsége tompít.

2022. jún. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kedvtelenséget okozna fel sem írnák depresszióra.
2022. jún. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy tisztában vele, valószínűleg nem szedtél ilyen gyógyszert. Én viszont igen, sokfélét. Az Elontril kifejezetten pörgető, élénkítő gyógyszer. Engem a nagyobb adag túlpörgetett, ezért lett csökkentve.
2022. jún. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy fillért nem ér az a kapcsolat, amit libidócsökkenés tönkretesz. Ott azért van csak a pasi a nővel, mert szexet akar.
2022. jún. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!