Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a különbség a társfüggőség...

Mi a különbség a társfüggőség és a kapcsolatfüggőség közt?

Figyelt kérdés
És honnan tudom, hogy én az vagyok?
2022. júl. 1. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Az ugyanaz. És onnan, hogy elolvasod az interneten a jellemzőit. De röviden az, hogy hagyod magad bántalmazni, azt hiszed, hogy te fogod megmenteni és jó útra téríteni a bántalmazódat, pedig ez nagyon nincs így.
2022. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy én az vagyok-e. Nem halok bele, ha szingli vagyok, de nagyon magányos vagyok olyankor (meg ha rossz a párkapcsolat), mert nincs sok barátom és egyedül unatkozom és nagyon vágyom társaságra. De ha annyira függő lennék, akkor mindig lett volna barátom, mert nagyon könnyű nőként összejönni valakivel (persze nem feltétlenül jó minőségű lesz az a kapcsolat), de én általában fél, 1, 2 évig szingli voltam minden szakításom után.
2022. júl. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki kapcsolatra vágyik, az nem kapcsolatfüggő, hanem egészséges ember, kettes! Jaj! Nem alacsony egy kicsit a kegyed önértékelése???
2022. júl. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 De lehet :D Csakhogy én konkrétan unatkozom, ha nincs párom és magányos vagyok. Aki szimplán csak vágyik kapcsolatra, az tök jól elvan egyedül is
2022. júl. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Aki tartósan egyedül van, és nem erősen introvertált, az hosszú távon unatkozik és magányos. Ez a normális, mert az ember alapból társas lény. Igényli, hogy szólhasson valakihez, szeressen és szeressék, odafigyeljenek rá és támogassák. Még az introvertált mellett is kell, hogy legyen legalább 1-2 ember.
2022. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Köszi szépen :) Így már másképp látom a helyzetet :) Ráadásul én extrovertált vagyok inkább, így különösen rossz, hogy kevés barátom van és ha épp szingli vagyok :D
2022. júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!