Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megemlítettem valamit a...

Megemlítettem valamit a családomnak és elakarnak küldeni pszichiáterhez, mert para nekik?

Figyelt kérdés

Megemlítettem nekik, hogy minden féle alakokat, fényeket látok villanni a levegőben, meg mindenféle egzotikus állatokat látok rohangálni a szobámban.

Csak megemlítettem nekik és full levoltak döbbenve, meg megrémültek.

Miért?



2022. júl. 8. 15:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Fehér csík, szikrázás látással függ össte. Ezt pszichiáter és szemész us mondta.


Az alakok, állatok hallucinációk. Súlyos betegség tünete is lehet. Az is lehet, hogy csak vmi enyhébb bajod van. Ha nem kezelik, rosszabbodhat.

2022. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
A fenyvillanasokkal inkább a szemészetre kéne menni ha ott nem találnak semmit az ideggyógyászatra. Ezek betegség tünetei is lehetnek nem feltetlenül pszichiátriai probléma. Az allatok már mas kérdés. Tudod az különbözteti meg az egészséges és beteg embert egyrészt hogy az egeszséges meg tudja különböztetni mi az ami normális és mi az ami nem és ha nem normálisat érzékel akkor nem beszél róla. ;)
2022. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Pszichiátriát messziről kerüld el. Még nem hallottam olyat, hogy skizofrének segítettek volna.


Egy alapos kivizsgálás kell ide, ahogy az előzőek is írták.

2022. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Szeritnem ez egy kamu kérdés.
2022. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem is.
2022. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu, most komolyan?

Köszönöm a hasznos válaszokat.

2022. júl. 15. 14:19
 17/22 anonim ***** válasza:
Mert akinek ilyen panaszai vannak azért még egy skizofren is fel tudja mérni hogy ez nem normális.
2022. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja és nem lepődik meg azon hogy mások nem egy vállrándítással intézik el.
2022. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Ez marhaság. Nem minden skizofrén jön rá, hogy baj van. Nálam sincs baj, csak nagy a fantáziám.

Nem bántanak nem ártanak ennyi. Miért kapom meg, hogy skizo vagy kamu vagyok?

2022. júl. 15. 20:31
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem állítjuk, hogy skizofrén van, de az nem normális, hogy "állatokat látsz a szobában, amik nem bántanak". Már az is baj, hogy látod őket, nem akkor lenne a gond, ha "bántanának is". Nagy fantáziája annak van, aki, ha szeretné, oda tudja képzelni őket, ne aki "csak úgy" látja.
2022. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!