Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Halálfélelmem és nagyon erős...

Halálfélelmem és nagyon erős szorongádom van ,kérhetnék valami megnyugtatót ?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokon szorongok hogy megáll a szívem mert lelassúl vagy túlságosan felgyorsúl , vagy ritmuszavarom lesz.

2022. júl. 12. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Először is egy baromi jó tervezésű fizikai testben élsz. Egy szuper önszabályozó, önjavító, magát még fejleszteni is képes testben.

Semmi okod idegeskedni :)

Van egy meditáció erre, lehunyt szemmel képzeld el a szíved, és csak nézd belül. Próbáld 15-20 percig ezt naponta.

Erősítő hatással van a lelkierőre, és az akaraterőre.

2022. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Kérdésre kérdéssel válaszolok.Az egyik hogy hány éves vagy? A másik hogy a leélt évek alatt hányszor fordult elő veled az hogy megállt a szíved, lelassult, vagy esetleg túlságosan felgyorsult? És mindez hányszor okozott valós problémát?
2022. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

A rendőr fejhallgatóval a fején megy el a fodrászhoz.

- Uram, vegye le a fejhallgatót, hogy meg tudjam nyírni - mondja a fodrász.

- Nem veszem le, mert az életem függ tőle.

- De hát így nem tudok frizurát csinálni!

- Akkor sem veszem le, mert az életem függ tőle.

A fodrász erre úgy-ahogy körbenyírja, de amikor így sem boldogul, bosszúsan lekapja a rendőr fejéről a fülhallgatót, mire a rendőr holtan összerogy.

- Jaj, Istenem, mit csináltam! - jajveszékel a fodrász, majd meghallja a fülhallgatóban a titok nyitját:

- Belégzés, kilégzés, belégzés, kilégzés...

2022. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Ne aggódj,nincs okod rá!

Teljesen rendben vagy,megértelek szörnyű és ilyesztő a világ,de ettől függetlenül semmi okod nincs félni.

2022. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

A szív akkor áll le ha az agy eldönti hogy már nem akar élni.

Tippem az hogy fiatal vagy és erejed teljében. Nem lesz a sziveddel semmi probléma, ez csak a stressz/szorongás tünete.

Hogy ellensúlyozd ezt a fals képzelgést, kezdj el kardiózni és tréningelni a szíved. Pl úszás/futás erre a legjobbak. Minden második nap 1 órát. Pár hét után látni fogod hogy az a csodálatos szerv mennyit is bír és nem fogsz ezen stresszelni többé.

2022. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2

Egyszer ébren lement 37-re , okosóra szerint. De meg is éreztem mert megtompultam egy kicsit.

És ora szerint 2× 180 és 190 alvás alatt.

36 ffi , 0 sport

2022. júl. 12. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezek teljesen normális értékek. A szív mindig ingadozik alvás alatt, stb. De ha ennyire nem bízol az egészben miért nem mész el kardiológiára? Okosórát meg hagyd a pi.ba mert csak hülyeségre csábít mint ez az agymenés!!!

36 évesen ne kíméld magad hanem kezdj el sportolni! Akkor egyenletes lesz a szivverésed még azután is villámgyorsan be fog állni ha 5 perc futsz a vonat után hogy elérd mert hozzá van szokva.

Sport nélkül persze hogy összevissza ver egy kis lépcsőzéstől...

2022. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már voltam rengeteg kardiológusnál , volt nyugalmi ekg , 24/h ekg, szívultrahang , terheléses ekg

Csak attól félek hogy a 180-190 mérés kamrai tachycardia volt , az okosórát elajándékoztam ( galaxy watch 4)

2022. júl. 12. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval testileg egészséges vagy.

Pszichológushoz menj hipochonderszorongásos tünetekkel.

2022. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , mindenkinek ment a zöld pipa (kivéve 3) nem találok egyszerűen pszichológust aki "normális" lenne
2022. júl. 12. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!