Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok szabadulni ettől a...

Nem tudok szabadulni ettől a gyötrő gondolattól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy tegnap nézelődtem a Magyarország.hu oldalon ügyfélkapuval és megnyitottam a nyugdíjbiztosítási ügyben bejelentés hiánypótlás dokumentumot. De nem töltöttem ki, ki is léptem, de pánikolok mi van ha elvesztettem az ellátásomat. Annyira aggódok de más szerint ez alaptalan
2022. júl. 13. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen logika alapján jutottál ilyen értelmetlen gondolatra?????
2022. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, bárki "figyeli" hogy "te milyen dokumentumot nyitottál meg a rendszerben", "mi iránt érdeklődtél"?

Miért alakult ki e gondolat?

2022. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanuld meg használni a rendszert és akkor tudni fogod, hogy mikor mit csinálsz és mikor van okod aggódni.
2022. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerekek ez durva szorongás. Ne keress benne logikát, en is ilyen vagyok, en megértem a kerdezot
2022. júl. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: én is megértelek, de nem kell aggódnod, egy dokumentum megnyitásával semmi sem történt.
2022. júl. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!