Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fevarin 50 mg antidepresszáns...

Fevarin 50 mg antidepresszáns segíthet?

Figyelt kérdés

A pszichiáter írta fel nekem, miután egy klinikai szakpszichológus kényszerbetegséget állapított meg nálam.

(Nem nagyon értem, hogy miért kényszeres az, hogy állandóan nagyon erős vizelési ingerem van és ezért gyakran megyek wc-re.)

Szerintetek segíthet?

Tuti nincs semmi testi bajom mivel az összes vizsgálaton túl vagyok már.



2022. júl. 15. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Kényszerbetegséget is ír a leírás. Kezdd el, és egy hónap múlva meglátod, hogy csökkentek-e a tünetek. Szerintem azért kényszer, mert nem urulógiai okokból kell állandóan WC-re menned, néhány perc alatt nem termelődik annyi vizelet, hanem szorongásoldásként. Szervi szempontból kibírnád 3-4 órán át, csak lelki kényszert érzel, hogy kimenj.
2022. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Szedtem pár évig tini koromban, közben nem volt rossz, de iszonyat volt lejönni róla.
2022. júl. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtős
2022. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!