Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel az...

Hogyan dolgozzam fel az autóbalesetem?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 3 hete, hogy 80 nal mentem és ez nem tetszett a mögöttem lévőnek, dudálgatott, majd megelőzőtt, büntető fékezett majd vissza jött a másik sávba és addig nem engedett vissza az útra még nem fordultunk ki. A kocsi totál káros lett mert frontálidan be csapódott az árokbay . Mi könnyebben meg sérültünk azóta már van másik autó, de ha fék hangot hallok vagy nem én vezetek izzadok fel a pulzidom, nem tudom fel dolgozni, hogy nem birtam megtartani az autót, velem volt a párom és a 6 éves gyermekünk. Az anyagoi kár az sok, de ez a lelki amit érzek, 70 től többel nem merek menni, mert eszembe jut a nagy csattanás és veszem is el a lábam a gázról.

#autóbaleset #büntetőfékezés #Vétlen sofőr #Maradandó lelki sérülés
2022. júl. 18. 08:43
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Én mentem az árokba, mert addig nem ment el mellőlem még addig nem nyomott le az útró, hogy kivágott a kő, ekkor megpördültem az úton és a vezető üléssel bevágodtam az árokba. Nő vagyok nem birtam tartani ahogy nyomott lefelé.
2022. aug. 20. 18:29
 22/28 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre ha magamba, vagy ha baráttal vezetek semmi baj teljesen nyugodt vagyok,ha beül a férjem és a gyermekünk akkor parázok, ha fékeznek előttem , ha előznek dobbog a szivem mint az állat.
2022. aug. 20. 18:31
 23/28 anonim ***** válasza:

21

Mármint "mert addig nem ment el mellőlem míg le nem nyomott az útról", gondolom.


Megkérdezhetem, hogy neki mi baja lett? Tudod, hogy eltörte valamijét vagy ilyesmi?


22

Hogy a fenébe ne? Majdnem meghaltatok.


Egy idióta barom miatt.


És még itt írják, hogy ne pereld be. Dehogynem. Pereld be, hogy soha többé senki más életét ne veszélyeztethesse. Vegyék el a jogosítványát, büntessék meg pénzbüntetésre.


Én írtam le a balesetem az Osztyapenkónál, ott az elém vágó meg a belém szálló autósok nem akartak semmi rosszat, nem akartak ártani, "csak" "egyszerűen" nem vezettek megfelelően és szanaszét ment az autóm, baja eshetett volna a gyerekemnek (és az exemnek és nekem) és rohadtul mérges voltam, hogy semmi büntit nem kaptak, sőt.


Nem azt mondom, hogy nyilvánosan öljük meg, neeem. Csak annyit, hogy a tettének legyen következménye.


Neked meg PTSD-d van, utánaolvastál már? Kéne.

2022. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Szia, a jogsiját el vették, a vissza pillanató tükör tört le neki ahogy oda ért hozzám. Kártérítés miatt tudom be perelni, amúgy eljarás indult ellene mert a marha el hajtott.
2022. aug. 21. 09:30
 25/28 A kérdező kommentje:

A poszttraumás stressz szindróma (PTSD) egy olyan szorongásos zavar, amely egy pszichológiailag traumatikus esemény után alakul ki.

Erre gondolsz?

2022. aug. 21. 09:33
 26/28 anonim ***** válasza:

24

Szóval "csak" cserbenhagyás miatt indult eljárás ellene? Amiatt nem, mert majdnem kinyírt titeket?


25

Igen.

2022. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
De mostmár igen mert feljelentettem.
2022. aug. 21. 11:10
 28/28 anonim ***** válasza:

27

Jól tetted.

2022. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!