Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy öngyilkosság ellen azt mondogatom magamnak hogy "ne legyél öngyilkos hanem élvezd a szenvedést"?Ezzel a módszerrel az összes öngyilkosság megszűnne a Földön nem?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 23:17
 1/7 A kérdező kommentje:
(Azért a szenvedések közepette néha jó dolgok is vannak mindenki életében, ezt még zárójelben hozzáteszem)
2022. júl. 28. 23:17
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Én magamnak azt szoktam mondogatni,hogy:Le..arom,ez van és kész.
2022. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem inkább úgy nézd, hogy mit lehet élvezni az életben. Gondolj bele fordított esetbe ha egy nagyon fontos személy számodra megtenné ezt a lépést, hogy reagálnál, nem éri meg mert csak egyszer élsz és azt ki kell élvezned
2022. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"egyszer élsz és azt ki kell élvezned"

Könnyű azt mondani.

Életem végéig fájni fognak a gonoszságok amiket elkövettek velem,majd csak a halállal fognak megszűnni. Irigylem azokat akik őszintén tudnak mosolyogni,ilyenkor eszembe jut, hogyha ők is annyit szenvedtek volna mint én akkor már nem lenne olyan őszinte az a mosoly, akkor már neeeeeeem:)

2022. aug. 11. 02:03
 5/7 anonim válasza:
Hármas vagyok. Próbálj hobbit találni vagy olyasmit amiben nem a bánatod hanem az örömöd leled! A múlt már elmúlt akkor is ha sok szar történt veled próbálj tovább lépni esetleg szakemberrel megvitatni ha úgy érzed! Nem ciki segítséget kérni
2022. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam mindent a barátaimnak ami fáj, de egyáltalán nem könnyebbültem meg,erre mondják hogy mindenkinek megvannak a maga keresztjei, amiket élete végig magával cipel.
2022. aug. 11. 16:00
 7/7 anonim válasza:

A Lorenzo olaja cimű filmet láttátok?

Azzal az idézettel kezdődik hogy:

"Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the Gods… So let us celebrate the struggle!"

2022. dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!