Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet valaki nárcisztik...

Hogyan lehet valaki nárcisztikus, bántalmazó, helfer szindrómás, notórikus hazudozó, aki folymatosan terrorizálja a környezetében élőket és észre sem veszi, hogy mit művel?

Figyelt kérdés
Miközben a szülei teljesen normális emberek, a testvére és a gyermeke sem mutat semmilyen viselkedésjegyet a felsoroltak közül. Az egész család értetlenül áll a dolog előtt. Nem tudunk róla, hogy bármilyen trauma érte volna. Vélhetően a kórházban sem cserélték el mert külsőleg hasonlít a családtagokra.

#Szörnyszülő
2022. júl. 30. 16:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%

8


Tudod kit etetsz meg ezzel a sz.r dumával? :D


Évekig egyetemen tanultál pszichológiát, de nem tudod hogy miért lesz valaki ilyen, ezért a gyakorikerdesek.hu oldalon kérdezősködsz :D Tényleg rádfér a pszichoterápia, mert a notórius hazudozást is sikeresen megörökölted anyádtól! Szánalom vagy.

2022. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8: Te kérdezted a hogyant. Occam borotvája elve szerint két, az adott jelenséget egyformán jól leíró magyarázat közül azt érdemes választani, amelyik az egyszerűbb. Amit Te kigondoltál, az akármerről nézzük, túlbonyolítás és Te is érzed, hogy hiányos az elméleted, mert a hogyanra keresed a választ. Ezáltal én azt hiszem, hogy az elméleted nem helyes és inkább pszichiáterre kellene bíznotok a diagnózist, ha anyukád is úgy érzi, hogy problémája van.
2022. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
9. Nekem tök mindegy, hogy mit hiszel el. Mint írtam én nem rendelkezem a felsorolt személyisegjegyekkel, így hazudozni sem szoktam. A rosszindulattal nem tudok mit kezdeni.
2022. júl. 30. 19:58
 14/23 A kérdező kommentje:

11. Gusztustalan amit csinálsz.

Igen, több évig tanultam pszichológiát, szigorlatoztam is belőle. De nem pszichológus a végzettségem. Nem írj ide több válasz mert ilyen elmebetegből köszi de már dobott a gép egyet.

Egyébként is ha nem tudnád a pszichologia nem orvosi szak hanem bölcsész.

2022. júl. 30. 20:02
 15/23 A kérdező kommentje:
12 Nem fog orvoshoz menni. Szerinte mindenki mással van a baj, ő tökéletes.
2022. júl. 30. 20:03
 16/23 anonim ***** válasza:
39%

És ki írt olyat, hogy a pszichológia orvosi szak?


Igen, az tisztán látszik, hogy nem vagy pszichológus, mert semmi közöd nincs a pszichológiához. Ez már a kérdésedből is kitűnik, nem véletlenül kaptál olyan válaszokat, amiket.


Amit pedig a 9-es válaszolónak írtál: anyád sem rendelkezik ezekkel a személyiségjegyekkel, te aggattad rá, hasraütéses szerűen. Pontosan ezért írtam én is és más is, hogy a diagnosztikát bízd szakemberekre, mert 2 cikk elolvasása után te nem fogsz tudni egy nárcisztikus személyiségzavart diagnosztizálni.


Elmebeteg pedig te vagy kiscsillag, mellette pedig még notórius hazudozó is :D Hát igen, volt kitől örökölnöd ezek szerint.

2022. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy itt kellene levezetned a napi frusztrációdat. Jobban érzed magad ha másokat megbántasz? Ettől jobban fogsz aludni, vagy több lesz az önbecsülésed? A való életben elnyomnak és csak itt tudod kiélni magad? Majd válaszold meg MAGADNAK ezeket a kérdeseket. Mert nekem nem adtál használható választ, csak egy rakás mocskot öntöttél a kérdesem alá. Komolyan nem éttem miért jó ez?

A felsőoktatásról pedig úgy látom semmit nem tudsz ahogy rólam sem. Kértelek, hogy ne írj ide többet de úgy látom kényszeresen nem tudod abbahagyni. A rosszmájú véleményed pedig nem rólam szól, kizarólag magadról mondtál el vele kritikát. Taps!

2022. júl. 30. 20:57
 18/23 A kérdező kommentje:
Ehyebként meg komolyan azt hiszed, hogy nem esik le, hogy az összes ugyan olyan stilisú választ te írtad ide. Nézz már hülyének valaki mást.
2022. júl. 30. 20:58
 19/23 A kérdező kommentje:
4. Válaszát köszönöm. Megpróbálkozunk vele. :) Rosszabb már úgysem lehet a helyzet.
2022. júl. 30. 21:00
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

18


Tehát notórius hazudozó, dühkitöréses, és mellette még be is képzelsz magadnak dolgokat :)) Ne aggódj, csak személyiségjegyeket aggatok rád, pont ahogy te teszed, 0 tudás nélkül :=)

2022. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!