Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet valaki nárcisztik...

Hogyan lehet valaki nárcisztikus, bántalmazó, helfer szindrómás, notórikus hazudozó, aki folymatosan terrorizálja a környezetében élőket és észre sem veszi, hogy mit művel?

Figyelt kérdés
Miközben a szülei teljesen normális emberek, a testvére és a gyermeke sem mutat semmilyen viselkedésjegyet a felsoroltak közül. Az egész család értetlenül áll a dolog előtt. Nem tudunk róla, hogy bármilyen trauma érte volna. Vélhetően a kórházban sem cserélték el mert külsőleg hasonlít a családtagokra.

#Szörnyszülő
2022. júl. 30. 16:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Helyes, van elég notórius hazudozó ezen az oldalon, legalább eggyel kevesebb lesz végre :)
2022. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mert nincs érzelmük, s nem is lesz. Üdv. a körben. Én anyám is az, aki megtehette elmenekült innen, sajnos én még nemtudtam. Felnőtten rájöttem h miért, s arra is h ő ilyen marad.
2022. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Kérdező! Ő skizofrén! Beteg. Segítségre szorul.
2023. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!