Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakorin miért dobálják a...

Gyakorin miért dobálják a mentális betegséget, mint a cukorkákat?

Figyelt kérdés
Miért gondolják azt, hogy jól tudnak diagnosztizálni?

2022. júl. 31. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert ezek ugyanazok az emberek, akik kiírják a kérdést, hogy "xy betegségem van sztem, mit tegyek? "
2022. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az is megér egy külön misét.
2022. júl. 31. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ezt törölni fogják, de nem kéne ilyen oldalon helyt adni egészség rovatnak. Igaz, az is megéri a pénzét, aki itt vár diagnózist és az is, aki ad neki.
2022. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Viccen kívül amúgy érdekes. főleg ha beleveszem azt, hogy még orvosoknak/szakpszichológusoknak is nehéz jól diagnosztizálni a különböző zavarok közötti átlapolások miatt. De nem baj, a gyakoris önjelölt orvosokat már elérte az új evolúciós feature, ők ezt a nehézséget easyben leküzdik.
2022. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
#1 voltam.
2022. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg van egy pár totál defektes forma ezen az oldalon.
2022. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értenek hozzá. Nem tudják, hogy különböző betegségeket csak szakember tud diagnosztizálni.

Engem már "diagnosztizáltak" az interneten skizofréniával, nárcisztikus személyiségzavarral, meg pszichopátiával is, közben meg teljesen más problémáim vannak.

2022. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!