Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drogos vagyok? Bővebben lent

Drogos vagyok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Elég stresszes munkám van.

Vannak kifejezetten "durva" napok, hajtás, kapkodás, rohanás, de csináld jól.....

Este, 21:30 körül szoktam lámpát oltani.


20 óra körül beveszek egy 0,5 mg frontint.

21:15 körül egy másikat.

Viszont ritkán, heti egy-két alkalommal előfordul, hogy a másodikat egy sör mellett veszem be.


Így nyugodtan alszom, egyszer sem ébredek fel éjjel.

Másnap ébreszt a telefon 6-kor.


Tudom, vagy legalábbis sejtem, hogy ez nem kifejezetten helyes módszer.


Mielőtt kérdeznétek, a frontint nem orvos írta fel. Vagyis de, csak nem nekem, hanem ismerősömnek.



2022. aug. 5. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha az egeszséged engedi egy kiadós futás sokat segítene este. Fokozatosan leteszed a bogyót közben fokozatosan elkezdesz futni. (?) Egy próbát mindenképp megér. ;)
2022. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Igen az vagy!


Jobban mondva gyógyszerfüggő.


A frintin az én életem része is.


Volt amikor hatott, de melóhelyen majdnem kinyiffantam olyan rosszul voltam.


Náálam alvászavar miatt alakult így.


Elvonási tüneteim azonnal jelentkeznek ha nincs a szervezetben.


Bár olyan klasszikus igazi drogos elvonásom szerintem már nem lenne. Mert kialakult nagyfokú tolerancia a szervezetemben.Nem is igazán hat már...


De leszokóban vagyok.

2022. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Életmódváltásra lenne szükséged. Sok ember nem látja a fától az erdőt, nem az okokat nézi csak az okozatot. Az a probléma, hogy a mai kapitalista világban sok ember olyan életet kell éljen, hogy azt szerhasználat nélkül nem is nagyon lehet kibírni. Valaki piál, valaki füvezik, valaki nyugtatózik, van aki drogozok, de ez mind csak okozat. Persze mindjárt fognak ide írni olyanok akik semmilyen szert nem használnak és legalább ilyen stresszes életet élnek de ők is roncsok lesznek idővel vagy már most azok. Amúgy az egy kicsit vicces, hogy a fronton pia kombó teljesen legális, már már társadalmilag elfogadott, de ha valaki a stresszes nap után egy kis fűvel alszik el az bebörtönözni való drogos állat.
2022. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Az én családomat tönkre tette a frontin. Konkrétabban anyukám szokott rá, azóta is függője (kb 8 éve kezdődött) nekem azóta nincs anyukám. Gondolom nem szeretnél a rabja lenni.
2022. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!