Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valószínű depressziós vagyok,...

Valószínű depressziós vagyok, enyhe mértékben?

Figyelt kérdés
Állandó evés kenyszerem van hónapok óta, pár hete allandoan ideges vagyok, szorongok. Most már egy hete rosszul vagyok sokszor. Fejfájás, hányinger, szédülés. Vettem be nyugtatót és használt, picit jobban vagyok. De nem az enyém volt. El.kellene mennem pszichiaterhez?
2022. aug. 12. 16:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Melyikből hoztad ki ezt a diagnózist?
2022. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem depresszió. Inkább van valami az életedben, ami frusztráltá, szorongóvá tesz, ezek által idegessé válhatsz.

Gondold át, mi az ami nincs rendben az életedben, és zavaró tényező. Lehet az akár munkahely is.

Remélem sikerül megoldani, és jobban leszel! :)

2022. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem depresszió, hanem szorongás.
2022. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Enis szorongasra tippelek. Enis szorongook,ugyan ez a tünet,de nem érzem magam depressziosnak :)
2022. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Evéssel szeretnél levezetni valamit.
2022. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Amit 3-as és 4-es írt. Inkább szorongás.


Alvással hogy állsz? Tudsz aludni? Mennyit?


Csináltál már depresszió tesztet? (Ha a neten ha türelmesen keresgélsz, biztos találsz egy jót, pláne, ha tudsz angolul.)

2022. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Előző fontosat írt: alváshiány is okozhatja az állandó evéskényszert.
2022. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kipihenni nem tudom magam már évek óta. 2 pici gyerekünk van, de amugy sem.vagyok jó alvó. És szorongassal mit lehet kezdeni?
2022. aug. 12. 16:58
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
Ugyanúgy pszichiáter kezeli, amennyiben minden más betegség ki lett zárva előtte, ami ilyet okozhat. Szóval azért a háziorvosnál is illendő lenne tiszteletedet tenni előbb.
2022. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Szorongás nálam ugyanezeket hozta, meg nem volt semmi energiám, sírhatnékom volt. Tök mindegy egyébként mi, az a kezeléshez kellesz csak, orvos megmondja, csak menj el hozzá.
2022. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!