Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon csak nekem furcsa ez a...

Vajon csak nekem furcsa ez a pszichológus ?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy pszichológusnál és rendkívül furcsán viselkedett. Mondtam neki, hogy már sok pszichológusnál voltam és erre azt felelte hogy reméli ő szimpatikusabb lesz számomra. Aztán beszélgettünk egy darabig, majd megszólal: ő általában mindent megjegyez amit mondanak neki. De ebben az volt a vicces, hogy arra már nem emlékezett mit mondtam neki 2 percel azelőtt.


A másik furcsaság, pedig amikor a bejárati ajtót kellett kinyitni nem igazán találta a kulcsot és megszólal ismét, hogy mindig megszokta találni az adott kulcsot de most valamiért mégsem.


Nekem nagyon furcsa volt az illető. De az is tény, hogy még csak elsőre találkoztunk 😅



2022. aug. 20. 19:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Maga a viselkedése, hogy most ő miért ilyen kedves ? Állandóan mosolygott meg amit mondtam azon nevetett. Nekem ez nagyon furcsa, hogy egy pszichológus ilyen laza legyen. Meg igazából azon gondolkodom, hogy a pénz miatt ilyen vagy tényleg segíteni akar? Meg amikor mentünk le akkor is megkérdezte, hogy hogyan vagyok most? Nekem ez a kedvesség kicsit gyanús.
2022. aug. 20. 20:54
 12/19 anonim ***** válasza:
22%
Tesztelt, hogy szólsz-e neki, az észrevételedről, azaz mennyire vagy manipulálható. Ezek szerint az vagy.
2022. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kedves, figyelmes és laza, teljesen természetes, de ha gyanúsnak érezted, akkor talán mesterkélt volt, vagy behízelgő? Ha csak annyi, hogy nem vagy ilyesmihez szokva férfiak részéről, akkor nem gond, majd megszokod, a szétszórtsága inkább lehet gond.

Bárkivel előfordulhat, hogy nem találja a kulcsát, emiatt nem kellett volna zavarba jönnie és magyarázkodnia, ezzel csak azt érte el, hogy megjegyezd, ügyes. Az már zavaróbb, ha nem emlékszik, mit mondtál két perce, és úgy henceg, hogy mindent megjegyez, mert az azért alap lenne, hogy figyel és emlékszik, különben nagyon sokat ér, hogy beszélsz neki. =)

2022. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én arra is gondoltam, hogy azért volt zavarban mert teszem neki 😅 De olyan érzésem van, hogy próbált megfelelni nekem.
2022. aug. 21. 22:13
 15/19 A kérdező kommentje:
De az is lehetséges, hogy már fáradt volt, mert sokáig beszélgettünk. Igazából majd következőnek kiderül.
2022. aug. 21. 22:15
 16/19 anonim ***** válasza:
84%
#14. Már, az elején éreztem, hogy azt fogod írni, hogy lehet tetszel neki.🤭
2022. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, miért viselkedik így, csak tippelgetek 😅
2022. aug. 21. 22:17
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen, meglátott és beléd is szeretett. Mint a filmeken.
2022. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem egy XIII. kerületiről van szó?


Ha egyre gondolunk, nekem is furcsa volt. Férfi vagyok, úgy gondoltam, egy szintén férfinak könnyebben meg tudok nyílni és hamarabb megérti, mit, miért úgy gondolok, ahogy. Eleve úgy indult, hogy nem volt áram a lakásban, ültünk egymással szemben a sötétben. Számomra a tag sem volt annyira szimpatikus, mint a vele kapcsolatos visszajelzések. Aztán a társas kapcsolataimnál megkérdezte, nem-e gondolkodtam azon, hogy férfival legyek?! Majd pár perccel később következett a mondat, ami igen rossz kontextusba került az előző kérdés által: "ha visszajön, megbeszéljük, mi történt magával és azt is, ami itt kettőnk között történni fog..."


Igyekszem nem előítéletes lenni, a körülmények is rájátszottak erősen a rossz érzésre, a szimpátia hiánya meg bebetonozta mindezt, de szinte menekültem a végén.

2022. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!