Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek miatt kerülhetek pszichiá...

Ezek miatt kerülhetek pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Nincs lelki erőm bármit is csinálni, folyamatosan szorongok, remegek, napi szinten bántom magam, öngyilkos gondolataim vannak. Pánikrohamok 2-3 naponta vannak. Naponta hallok hangokat, mintha valaki a nevemet suttogná, hívnának, de ha körbekérdezek itthon, azt mondják senki nem hívott, illetve gyakra hallom, mintha egy csapat ember mellettem nevetne. Aludni sem tudok, egész éjjel fent vagyok, nincs étvágyam, az étel gondolatától is rosszul leszek, és elkap a sírhatnék ha bármilyen kaját raknak elém. Nyugodt érzést kelt bennem, ha elképzelem, hogy valakit bántok úgy, hogy a vére folyjon, de nem lenne szívem élőben ezt csinálni, hangulatingadozásaim vannak, folyton stresszes vagyok, és általában ideges. Dühkezelési problémáim is vannak. Ha ezeket elmondom egy orvosnak, pszichiátriára kerülhetek?

2022. aug. 26. 14:55
 1/7 A kérdező kommentje:
16/L
2022. aug. 26. 14:56
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Körberöhög, hogy miért lapátoltál össze ennyi sulyos tünetet?
2022. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Igen.

De jobb így élni a mindennapjaidat mint valami pokolban mint egyszer elmenni pszichiátriára ahol kikezelnek és meglesz az esélyed egy kb elviselhető èletet élni?

2022. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván. És nagy szükséged lenne rá.
2022. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem szégyen segítséget kérni!! Ne élj így!
2022. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Öngyilkos gondolatokkal eleve befektetnek ha van eszük. Általában 1-2 hétre. Viszont, én a helyedben egyelőre ezt egy magán psziszhológusnak mondanám el, kisebb eséllyel küld el téged, javasolja a pszichiáternek, hogy utaljon be. Mondjuk általában ilyen helyzetben gyógyszeres kezelésre lenne szükséged, és lehet a saját egészséged érdekében élni kéne ezzel a lehetőséggel, hogy mielőbbi gyógyulás legyen belőle. És, hogy teljes életet tudj élni.


Hajrá, ne félj segítséget kérni. Kitartást, és persze jobbulást kívánok.

2022. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

3, persze mert az úgy megy hogy egy ilyen súlyos esetet, hasonló vagyok a kérdezővel csak úgy pikk pakk kikezelnek…

Én is szenvedek a gyógyszerek mellékhatásaival már 2 éve…

2022. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!