Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kerülhetek pszichiátriára?

Hogy kerülhetek pszichiátriára?

Figyelt kérdés

Szépen kérek mindenkit ne kérdezzétek miért, csak tanácsokat várok. Lehetőleg olyan cselekedetre volnék kíváncsi amibe nem rokkan bele a családom. Ilyen cselekedet volna pl az öngyilkossági kísérlet vagy a kábítószer használat, eltűnés otthonról napokra.



Aki pedig hisztihez nézi nézze csak, én nem bánom, de kérlek benneteket, segítsetek valamiféle tanácsokkal. Aki normális választ ad nekem, azt zölddel jutalmazom.


Eddig eszembe jutott:


- Addig edzek míg úgy ki nem merülök hogy elájuljak, vagy belázasodjak vagy valami hasonló.


Hasonlók?


17/F



2017. ápr. 3. 15:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az edzésről annyit hogy álltam már ezek közelében (másnap hőemelkedés stb)
2017. ápr. 3. 15:29
 2/14 A kérdező kommentje:
Vagy hogy mondjam már... nem is jó a kérdés... hogy vegyék észre végre hogy betelt nálam a pohár? Pszichiátriára akarok kerülni, VÉGRE LÁSSÁK, hogy nem érzem jól magam...
2017. ápr. 3. 15:30
 3/14 anonim válasza:
Engem akkor akartak beutalni, amikor nagyon sokat fogytam, és nem találtak nálam semmi szervi eltérést. Konkrétan undorom volt az étel szagától is. Barátnőmet pedig azért, mert reggelente sokat öklendezett, amíg suliba járt. Nem tudom, hogy ilyenekre gondoltál-e, de azt vettem észre, ha valamire nem találják a választ az orvosok, akkor egyből ráfogják, hogy pszichés.
2017. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én konkrétan a tiszta gyomorsavat hányom fel iskolanapok reggelein. Pánikrohamok is vannak, rémálmok ha el tudok aludni. Pl. Ilyenek.
2017. ápr. 3. 15:47
 5/14 anonim válasza:
100%
Előző vagyok. Még annyit hozzá tennék, hogy ha segítséget szeretnél, inkább hívj fel egy lelkisegély szolgálatot. Azzal is többet érsz. A pszichiátrián nem igazán foglalkoznak a problémáiddal, hanem begyógyszereznek mindenféle baromsággal.
2017. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szegény :( Vele is ez volt. Elment végül a pszichiáterhez, bár nem nagyon akart. Asszem kétféle gyógyszert kapott, de csak elkezdett függővé válni tőlük, viszont ugyanúgy volt. Az orvos meg alig beszélt vele, szóval semmit nem ért.
2017. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Amikor mélyen van az ember, nagyon nehéz kizökkenteni onnan. Az egy nagyon jó dolog, hogy Te így belátod, hogy segítség kell, de talán Te tudsz magadon a legjobban. Értékeld át a dolgokat. Próbálj meg minden apróságnak örülni, és erősen akard, hogy jobban legyél. Tűzz ki magadnak apró célokat, amiket el tudsz érni, hogy legyenek sikerélményeid.
2017. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hónapok óta csak AKAROK hogy javuljon de három hete már csak csúszok lejjebb és lejjebb. Egyre rosszabb.
2017. ápr. 3. 16:06
 9/14 homo ludensz ***** válasza:
Van ambuláns rendelés és van bennfekvő rész. Szerintem elég ha kezdésnek a lakóhelyed szerinti ambuláns rendelőt felhívod és kérsz időpontot. Taj kártya,lakóhely kártya kell meg te magad. A pszichiáter aki fogad majd eldönti hogy hogyan tovább.
2017. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Sajnálom, de én akkor sem ajánlanam a pszichiátriát. Én még olyan emberrel nem találkoztam, akinek kimondottan használt volna. Legalább próbálj meg egyet telefonálni, ők biztos okosabbakat mondanának.


[link]

2017. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!