Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy nyugodjak le?

Hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés
Ma egész délután ideges voltam néha szinte elviselhetetlenül valahogy enyhíteni szeretném de nagyon dühös vagyok magamra gyűlölöm magam egy rohadt nyomorék szerencsétlen senki vagyok. Előjöttek a gondolataim hogy megvágjam magamat hátha akkor enyhülne ez az érzés de egész nyáron nem csináltam nem akarom elrontani... De tudtam vissza fogok esni. Olyan egyedül érzem magam nem bírom már az iskola is kezdődik hamarosan félek egész nyáron otthon voltam a biztonságban most meg mehetek hogy szarul érezzem magam mert úgy érzem nem érek annyit mint a többiek nem bírom

2022. aug. 26. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Sportoljál.
2022. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Menj el minél előbb pszichológushoz.

Hidd el, tudom miről beszélek.

Sajnos a családban is van hasonló ember.

Ha még fiatalon segítenek rajtad, kevesebb keserűségtől kíméled meg magad és a családodat is.

2022. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Szia.


Ugyanez történt velem, csak tavaly december 19-én annyira besokalltam, hogy volt egy kísérletem, 2 hét pszichiátria.


Ne juss el eddig, kérlek menj el pszichológushoz.

2022. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező jobban érzed magad ma ?
2022. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!