Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elfáradtam, kiégtem, semmi...

Elfáradtam, kiégtem, semmi nem motivál. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Már semmi nem hoz lázba, semmi nem hat meg.

Minden nap felébredek, elvégzem a napi teendőket, dolgozom és ennyi. Az se nagyon érdekel, amikor elmegyünk valahova szórakozni, vagy egy szép helyre nyaralni.

Üres vagyok.

Nem érdekelnek sem az anyagiak, sem a régi, sem az új emberi kapcsolatok kialakítása.

Csak létezem.


2022. aug. 30. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Tűzzel ki új célokat. Az mindig segít.
2022. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Keresd meg magadban azt a valakit, aki azelőtt voltál, mielőtt kiégtél volna. Mi érdekelte? Milyen álmai voltak?

Hallgass zenét. Sokat. Olvass.

Foglalkozz magaddal.

2022. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 Egy idő után az is unalmassá válik, az olvasás meg ugyan jó dolog, de nem köt le már- legalábbis engem - régen pedig képes voltam egy regényt egyetlen nap és / vagy éjszaka alatt elolvasni ha lekötött. Pár oldalig bírom, majd mikor majd' elalszok, inkább leteszem. Vagy ha le is kötne mert bírok olvasni, akkor meg elkalandozok...


Zene is unalmassá tud válni, meg idegesítővé inkább, átcsap másik végletbe.


Én se tudom mit lehetne kezdeni a helyzettel, magammal.

2022. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A zenehallgatás mindig is megvolt, de már az sem a régi.


Már elfelejtettem, hogy azelőtt milyen voltam, milyen dolgok érdekeltek igazán. Talán azért, mert már nemis érdekelnek.

Nem tudom, hogy mi tudna ezen változtatni. Szürke és üres lettem, nincs életkedvem, teljesen kiégtem. Céltalanul, értelmetlenül bolyongok a világban.

2022. aug. 31. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:

"Céltalanul, értelmetlenül bolyongok a világban."


Ahogy az egyes írta, tűzzél ki új célokat. Anélkül értelmetlen minden, jól látod.

2022. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Régebben ha belevágtam valamibe, addig mentem, amíg el nem értem.


Mondani könnyű, hogy tűzzünk ki célokat, de egy ideje nem találok olyat, ami érdekelne.

2022. aug. 31. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ami a kiégést illeti nem mindig segítenek az új célok. Én is ebben az állapotban voltam, aztán megerőszakoltam magam és elkezdtem többet találkozni a barátokkal , meg programokra elmenni de azt az örömeit nem hozta mint régen viszont kicsit segített. Lettek célok, emlékszem az egyik ilyen a nyelvvizsga volt..aznap amikor megkaptam a nyelvvizsgám eredményét örültem, viszont másnap megint ugyanúgy rámtört az üresség. Most újabb nagyobb célt tűztem ki, de a munkahelyi kiégés ettől nem múlott el, csak még inkább sodor ez az újabb cél a végső kiégéshez a munkahelyemmel kapcsolatban. Talán el kell jutni mindenkinek arra a mélypontra amikor rájön hogy elég.
2022. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Még nem erőszakoltam meg magam, de ha neked bevált akkor ma este bepucsítok..😍

Köszönöm.

2022. szept. 17. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg a humorod megvan, nincs baj ;)
2022. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!