Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap kezdek új munkahelyen,...

Holnap kezdek új munkahelyen, normális hogy félek hogy lebasznak mert nem tudok semmit?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 17:33
 1/2 Psycho ***** válasza:
100%

Szerintem az normális, ha nem tudsz semmit, hisz ez egy új munkahely. Új feladatok, új elvárások, új főnökök, új kollégák, új környezet... Ki tudna rögtön első nap teljesíteni? Ez egy tanulási folyamat, mindenkinek idő kell, mire belejön.

Ha leb@sznak, akkor az nem a Te hibád. Akkor a vezető nettó idióta, de minimum türelmetlen. Persze az normális, ha van benned némi félelem - engedd meg magadnak, hogy kicsit bizonytalan legyél.

Ha volt korábbi munkahelyed, akkor van már tapasztalatod abban, milyen egy újba belekezdeni! Nyilván akkor sem ment minden rögtön. De majd belejössz! :)

Sok sikert!

2022. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezelőtt gyárba dolgoztam, szóval gyakorlatilag 1 óra alatt tudtam az egész sort ahol voltam és még ott is lebaszták az egész sort ha valami elromlott.
2022. aug. 31. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!