Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az az ADHD? figyelemzavar...

Mi az az ADHD? figyelemzavar alatt mit kell érteni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
2022. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tapasztalatra lennék kiváncsi, olyantól aki benne van és olyantól aki ismer ilyen személyt.

Tartok attól hogy én is az vagyok.. Nem tudok figyelni kb semmire sem.. főleg ha valami nagyon leterhel... Az egész nyaram eltelt úgy hogy csak melóztam... de olyan dolgot nem csináltam amit pl szeretek pl a nem rajzoltam nem festettem... van hogy a tanulás is kínlódás, előre félek mi van ha nem tanulom meg.. és a végén tényleg nem tanulom meg.

2022. szept. 2. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Ha úgy gondolod hogy ilyen problémád van, akkor keress fel egy szakembert, ne diagnosztizáld önmagad, mert ha bemeséled magadnak hogy beteg vagy, csak még rosszabb lesz, komolyan mondom. Keress a környéken szakembert, ha fiatal vagy még, beszélj a szüleiddel hogy segítsenek, stb.
2022. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez, ő elküldhet ilyen vizsgálatra?
2022. szept. 2. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
hát kifókuszál az agyam,máshogy nem tudom leírni. egy rövid ideig egész erősen tudok figyelni de minél tovább tart annál gyengébb a figyelmem és elbambulok. tanulni elég borzalmas így,nem lehetetlen csak nagyon rossz.
2022. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!