Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem nem bírom már mit...

Úgy érzem nem bírom már mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon ideges vagyok mindig ami ritkán enyhül. Nem érzem magam jól biztonságban ebben az életben mert az emberek csak egymást bántják ok nélkül nem értem ez másoknak miért okoz örömet. Most is a szomszéd direkt üvölteti a zenét úgy hogy behallatszódik a házba pedig szépen lett neki szólva hogy halkítsa le. Majdnem ez ment egész nyáron.

Én nem értem miért vannak ennyire ellenem az emberek miközben én senkit nem bántok. Csak a saját életemet szeretném nyugodtan élni mégis úgy érzem ellenem van mindenki már otthon se lehet nyugtom. Se máshol mert ott is ugyanez megy. Lehet velem van a baj de ez nagyon rossz így, nem tudok megnyugodni.



2022. szept. 3. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
18%
Belső nyugalmat kell találni. Mondjuk ha a lakásodban se lehet csend, az tényleg zavaró, engem is irritálna. Lőjjél át puskával a szomszédnak.
2022. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 after stroke ***** válasza:
0%
Az emberek nem ellened vannak. Ők azt teszik, ami nekik abban a helyzetben jó, és ezzel óhatatlanul is mások lábára(köztük a te lábadra is) lépnek.
2022. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!