Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Nagyon csúnya...

Mit tegyek? Nagyon csúnya vagyok,nincs semmi önbizalmam. És nem is nagyon kapok lányoktól olyat hogy helyes vagyok évek óta. Hogy tudnám így növelni az önbizalmam? 25F

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "nem is nagyon"? nem mondják elégszer? és évek óta? tehát régebben mondták, de már nem? Mondd csak, Kérdező, az utóbbi években csúnyultál meg, vagy csak megkeseredtél, megváltozott a kisugárzásod?
2022. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régebben valahogy több lányt sikerült bevonzanom,de mostanra már nem,ha el is kezdek valakivel beszélgetni az csak egy-két napig tart. Utána már nem keres,de a beszélgetések alatt is lehet látni hogy nem igazán van kedve a beszélgetéshez.
2022. szept. 6. 19:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Én gyerekkorom óta ronda vagyok,sz*r fejformám van
2022. szept. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!