Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyult meg valaki a mágia...

Gyógyult meg valaki a mágia segítségével valamilyen mentális betegségből?

Figyelt kérdés
Tudom, talán elsőre hülyén hangzik, de érdekelnek a vélemények, hátha valakinek sikerült.

2022. szept. 10. 18:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2022. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem akartalak megijeszteni ezekkel, alapesetben, az emberek túlnyomó többsége nem kerül kapcsolatba a természetfeletti világgal, ha nem keresi azt. Kapcsolatfelvételre ad lehetőséget a gondolatok kiüresítésének technikái (meditáció, mantra, gyertyalángra koncentrálás, stb.), pszchiedelikus drogok.


Ha mégis történne bármi "támadás", Jézus nevét kell segítségül hívni ilyen esetben. Meg felhagyni az okkult technikákkal.

2022. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Rendben, még egyszer köszönöm a segítséget és a tippeket :)
2022. szept. 10. 22:20
 14/19 A kérdező kommentje:
Akkor viszont milyen eszközök megengedettek a mentális egészség gyógyításához a gyógynövényeken kívül?
2022. szept. 10. 22:57
 15/19 anonim ***** válasza:
43%

Megengedett a gyógyszer is, én 10 évig szedtem egy SSRI-t. Azért hagytam abba, mert elkezdett fájni a térdem és nem múlt el semmitől. Miután abbahagytam a szedést elmúlt. Szorongásra szedtem.

Így gyógyszer nélkül mintha kissé depressziós lennék, kevésbé van étvágyam is. (Bő egy hónapja tettem le a gyógyszert).

Ami tapasztalatom szerint jó hatással van az idegrendszeremre:

-D+K csepp

-omega 3 kapszula

-olyan multivitamin kapszula, amiben vannak B vitaminok

(pl. Olimplabs Vitamin Plus)

-magnézium kapszula (magnézium biszglicinát)

(utóbbi kettőt ebéd után szedem be kis idővel, tehát nem az összes étrendkiegészítőt egyszerre) szedek még reggelente 250 mg C vitamint, de ez alap


Ezekkel képes vagyok gyógyszer nélkül élni, erősebb az idegrendszerem.

(utánaolvastam, és ezeket találtam, hogy hasznosak lehetnek)


Nem tudom, neked milyen mentális betegséged van? Ha depresszió, akkor a szellemi-lelki olvasmányok is tudnak egy kapaszkodót adni. Érdemes eljárni könyvtárba és keresgélni.


Az SSRI gyógyszereknek, amit én is szedtem, van kockázata, erről szól egy film, Tilda Swinton narrációjával:

Letters from Generation RX


A térfájdalom elég elrettentő erővel bírt ahhoz, hogy ne akarjak visszatérni a gyógyszerre, ha az nem lett volna, nehezebb lett volna végleg lerakni.


De a gyógyszer nagyon markánsan javított a szorongásomon. Mérlegelni kell.

2022. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nekem pánikbetegséggel indult tavaly év végén, de szerencsére a rohamok már megszűntek április óta, már csak az "indokolatlan szorongás" maradt meg.

Amiket én szedek jelenleg:

- B12 vitamin

- D+K csepp vitamin

- Omega3

- Pszichobiotikum

- Brandenburg Neuro

- Máriatövis

- Gyógygombák

- Szelén+Magnézium+Cink

- Melatonin


Jelenleg gluténmentes diétát folytatok, de sajnos nem vettem észre ettől sem javulást.

Gyógyszert egyenlőre nem akarok szedni, mert tartok a mellékhatásoktól és sokan le is beszéltek róla, viszont sajnos a homeopátiás szerek se nagyon használnak, így lehet, hogy kénytelen leszek bevállalni.

Minden nap próbálok időt szakítani a mozgásra, a meditációra.

Még a kognitív viselkedés terápián gondolkozom, mert sajnos a pszichológusok sem tudnak érdemi segítséget nyújtani.

2022. szept. 11. 11:13
 17/19 anonim ***** válasza:
Írok privit.
2022. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
43%

Egyébként, amit én szedtem (Citalopram 20 mg), azt szokták pánikra is felírni. Ha pánikod visszajön, valószínűleg az elmulasztja.

De vannak mellékhatások, ezért írtam h mérlegelni kell.

2022. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hát bízok benne, hogy már a pánikrohamok nem fognak visszajönni 🙂 Azt elfelejtettem írni, hogy C vitamint én is szedek, meg iszom az ASEA vizet is. Most kezdem el szedni a Béres Mg Direkt készítményt, ebben az összes B-vitamin benne van és tartalmaz folsavat is.
2022. szept. 11. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!